Here همان چیزی است که بهترین است انجام دهید برای شما سرامیک پرسلانی

البته در گذشته از همان آجری که برای ساخت بنا استفاده می شد برای نما نیز استفاده می کردند اما امروز آجر های نما با رنگ های متفاوتی مانند: بهی، قرمز، ابلق موجود است. همان طور که از عنوان نمای خشک مشخص است و قبلا هم توضیح دادیم، تفاوت اصلی نمای خشک با نمای سنتی یا نمای ملاتی در نوع نصب مصالح نما به شرکت بهساز نما سازه ساختمان است. این اصطلاح غالباً فقط برای نمای اصلی یا جلوی خانه به کار می رود. در صورتی که چندین سال از عمر ساختمان بگذرد و ما هیچ اقدامی در رابطه با شستشوی نما انجام ندیم جرم و الودگی سطح نمای اجر را میپوشاند و به ان نفوذ میکند و واتر جت به هیچ عنوتن از پس این همه جرم و کثیفی بر نمی اید که باید توسط واتر سندبلاست اقدام به لایه برداری و شستو کنیم. مهم ترین بخش یک ساختمان، نمای ساختمان است؛ که علاوه بر زیبایی بصری، مقاومت زیادی در برابر تاثیر رطوبت بر بخشهای داخلی ساختمان دارد. نمای سرامیک کاربری های مختلف تجاری، اداری، مسکونی و همچنین بخش های داخلی ساختمان، پایانه ها و ایستگاه های مترو و … در این سیستم با استفاده از پروفیل های قوطی از جنس آلومینیوم از حجم زیر سازی آهنی کاسته شده است و نگرانی ناشی از خوردگی و زنگ زدگی آهن تا حد زیادی برطرف شده و با بکارگیری براکت های آهنی جدید طراحی شده در بخش تحقیق و توسعه ی مجموعه ی سورین، ضمن بالا رفتن سرعت اجرا دقت و کیفیت بالایی نیز فراهم می گردد. ᠎This po᠎st was w ri​tten ​with the help ᠎of G​SA  Content G ener ator​ D emover᠎si on᠎!

رازهای داخلی اجرای نما کشف شد

گاه با استفاده از گیاهان یا پوست، استخوان، شاخ حیواناتی که شکار کرده است تا به امروز که انواع و اقسام نماهای مختلف از جنس های متفاوت وجود دارند در این مقاله قصد داریم انواع نمای ساختمان را به شما معرفی کنیم و مزیت ها و معایب هر یک را بر شماریم تا به شما کمک کنیم بهترین نما را برای کاربری دلخواه خود داشته باشد. پس مهمترین مسئله در طراحی یک نمای لوکس مدرن، راحتی و آرامش خاطر ساکنین ساختمان است. در کنار این مزایا بهتر است از معایب اجرای نمای سیمانی هم حرف زده شود. اما اجرای نمای سیمانی برای ساختمان یکی از روشهای نماسازی است که نسبت به سایر روشها کم هزینهتر میباشد. 2. اجرای نمای سیمانی ساختمان مقاومت آن را در برابر نم و رطوبت بسیار بالا میبرد. سرعت اجرای کار بسیار پایین می باشد کیفیت کار بالا است در عمر ساختمان تاثیر زیادی دارد از اتلاف انرژی جلوگیری می کند با استفاده از فوم های دو سانتی که پشت کار استفاده می کنند عایقی ساخته می شود در برابر صدا گرما و سرما در امان خواهید بود. در واقع برطرف کردن مجموعه نیازهای مربوط به آب بندی ،استحکام و محافظت گرمایی ساختمان توسط یک متریال انجام می شد که باتوجه به ظرفیت تحمل بار، محافظت در برابر گرما و رطوبت از طریق ضخیم کردن دیوار انجام می شد. This  po st was gen​erated ​by behsaznama C on tent Generator Dem ov ersi᠎on.

شرکت های نمای خشک

طراحی یک نما کار آسان و کوتاه مدتی نیست و بنابراین باید زمان خاصی را برای هر فرآیند در نظر بگیرید. نمای آجر یکی از قدیمی ترین مصالح ساخت نمای ساختمان ها بوده است و به واسطه نقاط قوت بسیاری که دارد همچنان طراحان از این ماده در اجرای نمای ساختمان ها بهره می برند. در طراحی نمای بیرونی با توجه به پلان مذکور و محدودیت هایی که پیش رو داشت، طراحان تمرکز اصلی را بر بافت، متریال، و طراحی اقلیمی بازشو ها، به خصوص جهت استفاده بهینه از نور و کنترل آن قرار دادند. مدیر پروژه نیز دربارهٔ ساختمان تازه گفت: «سازهٔ جدید، فلزی و کاملاً پیچ و مهرهای است که با ساختمان پیشین پلاسکو که در حادثه دو سال پیش کمتر آسیب دیده تلفیق میشود و به حالت سنتی و مدرن در خواهد آمد». در اجرای نمای خشک سرامیک نیز همچون سایر نماهای خشکی که پیش تر به معرفی آن ها پرداختیم، نیازی به استفاده از ملات نیست. این گروه معماری مهم ترین هدف خود را استفاده از جدید ترین و با کیفیت ترین و همچنین اقتصادی ترین محصولات در کنار طراحی های به روز در عرصه معماری و طراحی داخلی می داند تا بدین وسیله به دغدغه سازندگان و مصرف کنندگان صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی پاسخی درخور ارائه دهد.

اینکه آتشسوزی چقدر به ساختار بنا آسیب زده و باعث فروریختن آن شده روشن نیست؛ اما این ساختمان، گویی کاملاً مهندسی و برنامهریزی شده، فقط در خود فروریخت». سرامیک ها دوام و مقاومت بالایی دارند که باعث حفظ جذابیت و زیبایی ساختمان در گذر زمان می شود.. همانطور که قبلا گفتیم بشر از دیر باز بفکر تزیین کردن محیط زندگی خود بوده است. پرداخت هزینه بستگی به خود کارفرما دارد. مثلا اینکه نمای سیمانی بعد از گذشت چند مدت در اثر گرد و غبار ظاهر زیبای خود را کمی از دست میدهد. شرکت فنی مهندسی داتام یکی از شرکت های با تجربه و دانش در زمینه انواع نمای ساختمان می باشد. شرکت عمران تجارت فاطر، متخصص طراحی و اجرای نمای خشک و انواع نمای ساختمان مدرن : نمای کرتین وال (نمای لامل، نمای فریم لس)، نمای سرامیک خشک (انواع سرامیک پرسلانی خشک و سفال)، نمای کامپوزیت (با پروفیل آلومینیومی و سی ان سی انواع ورق آلومینیوم کامپوزیت) و اجرای نمای سنگ خشک و نمای شیشه ای و نمای ترکیبی، پیشرو در صنعت ساختمان ایران می باشد. ما مجری انواع نمای کرتین وال ، نمای اسپایدر ، نمای لامل ، نمای کامپوزیت و نمای شیشه ای می باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید