7 درخشان راه‌ها آموزش مخاطبان شما درباره نمای ساختمان

آب نخوردن کاشی و سرامیک قبل از نصب : یکی از دلایلی که ممکن است سبب از بین رفتن رنگ و رنگ پریدگی کاشی کف شود آب نخوردن کاشی و سرامیک هاست لذا بهتر است قبل از نصب کاشی کاشی ها آب بخورند. برای بسیاری از افراد هنوز هم این روش ناشناخته است و برای برخی دیگر قابل اعتماد نیست چرا که از ایمنی و دوام آن اطمینان کافی ندارند. 2. با این روش به میزان قابل توجهی از وزن نما کاسته میشود. 4. با استفاده از ملات برای نصب آجر، وزن نما به میزان چشمگیری افزایش پیدا میکند و این عامل ضعف بزرگی برای این روش محسوب میشود. با توجه به میزان وزنی که اجرای نماهای سنتی برروی سازه یک ساختمان وارد می نماید و همچنین مشکلات متداولی نظیر جدا شدن سنگاز نما و یا حتی ترک برداشتن مصالح آن که پس از اجرای آنها دیده می شود، مهندسین در پی پیدا نمودن راهکارهای اجرایی برای برطرف نمودن این مشکلات، دست به ابتکاراتی زدند که در دهه هفتاد میلادی منجر به نصب سنگ بر روی نما، بدون استفاده از ملات در آمریکا و اروپا گردید. سرامیک ها اغلب به صورت رنگ های یک دست در بازار موجود هستند و ترکیب آنها در نما، زیبایی و جلوه خاصی به ساختمان می بخشد.

نحوه اجرای نمای سرامیک خشک

با این وجود، امروزه به دلیل تنوع بالای سرامیک های اسلب از لحاظ طرح و رنگ، متقاضیان زیادی آن ها را خریداری می کنند. مزیت خرید کاشی به روش اینترنتی این است که شما می توانید با آسودگی خیال، تمام مشخصات این محصولات را در وب سایت ها مشاهده نموده و مقایسه نمایید تا بتوانید بدون عجله انتخاب مناسبی را برای محیط مورد نظر خود انجام دهید. رنگها یکی از جذاب ترین عناصر بصری جهان هستند که میتواند تغییرات بسیاری در حس و حال، خلق و خو، سلامتی و نگرش افراد باقی بگذارند. این عایق هم میتواند به عنوان یکی از تجهیزات نما خشک در نظر گرفته شود. به همین دلیل هنوز هم بسیاری این روش سنتی را به سایر راهها ترجیح میدهند چرا که به آن از نظر مقاومت و سایر آیتمها اعتماد بیشتری دارند. 4. عاری بودن سطح آجر از هر گونه آلودگی به دلیل اینکه این روش اصطلاحا “خشک” است و ملاتی وجود ندارد که منجر به کثیفی نما شود. این روش به حدی جا افتاده که برای برخی از افراد هنوز هم روشهای دیگر ناشناخته است و تصویر آجر را تنها در کنار ملات تصور میکنند و این دو را جداییناپذیر میدانند. اگر شما نیز از این دسته از افراد هستید، نگران نباشید چرا که این روش از زمانی که به ایران وارد شده، امتحان خود را در دوام و کیفیت به خوبی پس داده است. This po᠎st was wri tt en ​wi th the help ​of G SA Con​tent G᠎enerat or Dem over si on.

سرامیک خشک چیست

پس شباهت بسیاری به روش قبل دارد و فقط چسب جایگزین ملات شده است. پس از طی این مراحل آجرها را با فاصله بر روی چارچوب در کنار هم میچینند. با هم با این روش مدرن آشنا میشویم. در ادامه با برخی از این موارد و دلایل علاقهمندی افراد به این روش اجرای نما آشنا میشویم. سومین روش اجرای نمای آجری به صورت خشک است. نمای ساختمان به علت قرار گرفتن در معرض بارندگی ،باد،آلودگی هوا و … در صورت انجام این کار حتما باید از رنگ های پایدار در برابر عوامل جوی استفاده کرد، چون این بست ها در معرض آسیب دیدگی بر اثر عوامل جوی قرار دارند. سفالگری از جمله باستانی ترین هنرهای بشری و در واقع سرمنشاء هنر تولید کاشی و سرامیک که نخستین آثار این هنر در ایران به حدود ۱۰ هزار سال قبل از میلاد می رسد که به صورت گل نپخته بوده و آثار اولین کوره های پخت سفال به حدود ۶۰۰۰ سال قبل از میلاد بر می گردد .

نحوه نصب نمای خشک

2. بندکشی با دقت و ظرافت و به صورت اصولی انجام شود چرا که در غیر این صورت آب از درزها به زیر آن نفوذ میکند و در فصول سرد سال دچار یخزدگی و در نهایت کندن آجر از نما میشود. البته صادرات بستگی به کشور هم دارد که در درجه بندی های کیفی متنوع صورت می گیرد. 40 : این نوع کاشی قالب مستطیل شکل دارد و در رنگ های متنوع به تولید می رسد. 3. امکان اجرا بر روی هرگونه قوس، گنبد و هر نوع دیوار با هر ساختاری وجود دارد. 1. سرعت اجرا به دلیل استفاده از تجهیزات آماده بسیار بالاست. این فضای خالی که بین عایق و نما ایجاد میشود، به عنوان عایقی دیگر عمل میکند و به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی بسیار مناسب است. ۱- سریع واکنش نشان دادن در مقابل اسیدها و بازها و مواد شیمیایی دیگر که به علت تراکم و دانسیته پایین و وجود تخلخل های سطحی بسیار زیاد و وجود پیوند ناقص و اکتیو می باشد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بیشتر بخوانید لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید