5 دلیل محکم برای اجتناب از شرکت های نمای خشک

ستم هاي BIP قابل نصب در تمام قسمت هاي پوششی اعم از نما ، بام و سایبان های خارجی می باشند. این نمای منحصر به فرد طراحی شده بر روی طراحی مداوم محصور سقف و دیوارهای خارجی متمرکز می باشد. نما یا قسمت خارجی ساختمان شما قسمت مهم آن تلقی می شود و دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد چرا که هر بیننده ای در اولین نگاه، درباره نمای ساختمان شما نظر می دهد. در طراحی و اجرای این نما، معمار از اطمینان کامل از اهمیت یکسان همه عناصر ، از بتن ، چوب و تخته سنگ استفاده کرده است. بنابراین هنگام کار کردن بر روی به این قسمت ، مواردی وجود دارد که باید در ذهن کارفرما و همچنین معمار وجود داشته باشد. کیفیت و کمیت را به درستی اولویت بندی کنید و به عبارات ساده تر ، کیفیت طراحی شما چیزی است که می تواند کل ساختمان را در مرکز توجه قرار دهد اما این موضوع نمی تواند با زیاده روی در قسمت کمیت صورت بپذیرد. سیستم های استیک یا لامل یکی دیگر از انواع نما است که قیمت مناسب دارد و برای پروژه های با زیربنای متوسط و کمی بیشتر از آن گزینه ایده آلی است. مانند موقعیت مکانی ، شرایط فیزیکی ، تاریخچه آن مکان خاص نصاب نمای خشک و موارد دیگر.  This  po​st was do᠎ne ᠎with the  help of behsaznama᠎ C ontent G᠎ener​ator  Demov er᠎sion.

مجری نمای سرامیک خشک

بسته به نوع طرح و انتخاب طراحان و اینکه شرایط مکانی ساختمان به لحاظ اقلیمی و تراکم منطقه موجود گزينه هاي مختلفي براي اجراي طرح فتوولتاییک یکپارچه با نما وجود دارد. از طرفی دیگر برای انتخاب نما برای پروژه های مختلف، مطالعات محلی در مورد مطابقت هر نما با شرایط اقلیمی و مطابقت آن ها با کاربرد ساختمان لازم است. نمای سیمانی که به انگلیسی به صورت Cement Facade نوشته میشود، از نامش پیداست که با چه موادی تهیه و تولید میشود از این جهت استفاده از سیمان برای نمای ساختمان هم در کنار این محصول، برخی از محصولات دیگر نیز به آن اضافه میشود تا بتوانید نما ساختمان سیمانی بهتری را رقم بزنید. به طور مثال از پروفیل های نبشی تنها می توان در متریالی مانند سنگ و سیمان استفاده کرد و به کار گیری آن در چوب به هیچ عنوان صحیح نیست. ورق هانی کامب به دلیل مقاومت بالای آن در صنایع کشتی سازی و هواپیما سازی نیز استفاده می شود. نمای شیشهای یکی از انواع نماهای ساختمان است که زیبایی خاص و منحصر به فردی دارد و به همین دلیل از جمله بهترین و پرطرفدار ترین نماهای ساختمان شناخته شده است.

هزینه اجرای نمای خشک

در حالت کلی، سبک مدرن و طراحی نمای آن به عنوان پرطرفدارترین در دنیای امروز شناخته میشود. برخی عمارت های مجلل که در کوه ها جای گرفته اند، آن قدر بلند هستند که به نظر می رسد آسمان ها را لمس می کنند. چیدمان صندلی های فضای باز ، چراغ های بیرونی درخشان ، استخر و شومینه جذاب ، لمس هایی است که نوعی لذت را به بیننده نوید می دهند. نیم طاقی در دیوار سمت راست نما ، توجه بیننده را به سمت پنجره شیشه ای بلند جلب می کند که باعث می شود نور خورشید فضای داخلی را در طول روز غرق کند. لعاب خیره کننده کنار درب ورودی باعث ورود نور طبیعی به خانه می شود و شکوه و جلال خود را به نمایش می گذارد. درک الگوی نور. وقتی می خواهید به یک ساختمان خاص با طراحی نما بپردازید ، یکی از نکاتی که می تواند نمای زیباتر و لوکس تری به نمای ساختمان شما بدهد، توجه به نورپردازی و نورهای مناسب در نماست که از ضوابط و قوانین خاصی پیروی می کند.

نحوه اجرای نمای خشک ساختمان

می توان براي اين منظور پنل هاي شفاف یا مات و شيشه اي را در مجاورت هم بصورت دندانه اي يا عمودي ترکیب کرد و از این طریق علاوه بر تولید انرژي برق توسط پنل ها ، نور عبوري از این پنل ها بصورت کنترل شده وارد فضا هاي داخلي گردد و از ورود نا خواسته نور خورشید در روز هاي گرم به داخل سا ختمان جلوگیری شود و در اینجا ست که مزیت های سامانه هاي غيرفعال خورشیدی در کنار سامانه هاي فعال خورشيدي، به لحاظ دید به منظر بیرون و تأمین نور طبیعی در کنار تولید برق مصرفی مورد نیاز حا صل می شود. مزیت اصلی ACP این است که علیرغم سبک بودن، بسیار سفت و محکم میباشد. آینه ها با لطافت تمام نما را می پوشانند و مناظر بسیار زیبایی را منعکس می کنند. مفهوم این احساس آسایش، فراتر از نیاز به سرپناه، پوشاک و غذاست؛ و در وهله نخست به مفهوم همانند پنداشتن خود با محیط زیست طبیعی و اجتماعی است. این موارد شامل هدف در نظر گرفته شده از نما ، طراحی آن و همچنین محدودیت های مختلف قانونی و عملی مورد نیاز قبل از ساخت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید