4 نکته برای اختراع مجدد نمای خشک و برنده شدن

یکی از مزیتهای جی اف ار سی GFRC این است که در تولید تایل ها و قطعات محدودیتی وجود ندارد بستگی به نیاز کارفرما و طرح نما می توان از ابعاد 10 در 10 تولید کرد تا ابعاد 4 متر در 4 متر که البته باید برای هر ساختمان بهینه ترین ابعاد تولید شود. به این صورت که ابتدا زیرسازی کار با توجه به ابعاد پنل های طرح انجام می شود و قوطی های فلزی روی نما نصب می شوند، بعد از نصب قوطی ها پنل ها بر روی قوطی ها پیچ می شوند. با توجه به مقاومت بالای خمشی نمای جی ار سی و روش نصب آن که توسط قوطی فلزی انجام می شود، نمای جی ار سی در برابر زلزله بسیار مقاوم می باشد. برای داشتن نمای خوب در ساختمان همیشه استفاده از نقشه های مهندسین معماری کافی نمی باشد و بهترین کار برای شما این است که نمونه کارهای اجرا شده را ببینید و از آنها استفاده کنید. برای این منظور فقط استفاده از مدل های تکراری نقشه های معماری کافی نیست و بهترین کار این است که از نمونه کارهایی که قبلا استفاده شده نهایت استفاده را ببرید.

نمای خشک سنگ

نمای جی اف ار سی GFRC برای چه نوع ساختمان هایی مناسب است؟ نمای جی اف ار سی GFRC در چه رنگ هایی تولید می شود؟ مقاومت نمای جی اف ار سی GFRC در برابر زلزله چقدر می باشد؟ این جذب آب پایین باعث می شود که دوام و مقاومت این سنگ ها در مناطق سردسیر بسیار بالا تر برود. به همین دلیل امروزه اجرای نمای سیمانی بسیار پر طرفدار شده است. قطعات جی اف ار سی به گونه ای تولید می شوند که جذب آب هزینه اجرای نمای خشک بسیار پایینی دارند. رنگ های عمقی بیشتر برای قطعات کوچک تر و معمولا با ابعاد کمتر از 1 متر کاربرد دارد و استفاده می شود. روش های نصب جی اف ار سی با توجه به حجم پروژه، نوع طرح پروژه، ابعاد پنل ها و… این روش از نما سازی امروزه به دلیل دارا بودن مزایای خاص خود نسبت به دیگر نماهای ساختمانی به عنوان یک روش کاربردی و مورد پسند در ساختمان سازی به کار گرفته می شود که طرفداران خاص خود را هم دارد و همین طور با پیشرفت تکنولوژی می تواند جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی مانند سنگ ٬ آجر٬ رنگ و… خاک رس از یک تم مایه سرخ رنگ برخوردار است و ابتدا در هنر و مجسمه سازی مورد استفاده قرار می گرفت.

This con te​nt has be en c reated by behsaznama  C​on᠎tent ​Ge nerator DEMO!

نحوه اجرای نمای خشک ساختمان

تنها موردی که ممکن است کارفرمایان را از دادن طرح های خاص منصرف کند این که است که تولید طرح های دلخواه یک هزینه اضافی برای قالب سازی دارد. واژه «ریشهها» در این مقاله اشاره به ساختارهای ماندگار (و نه زودگذر) و الگویی، و همچنین تجارب و یافتههای دورههای تاریخی مربوط به آنها دارد. همچنین در ساختمان های مسکونی استفاده از شیشه در نمای ساختمان می تواند به حفظ انرژی محیط کمک کند. در مواردی که امکان عایق بودن دیوار وجود نداشته باشد می توان با یک لایه با فاصله از نمای جی ار سی اجرا کرد. پلان طبقات: در پلان طبقات بطور کلی محل اتاق ها، دیوار ها، در ها، پنجره ها و نرده ها مشخص می شود. اجرای پنجره نسبت به روشهای سنتی از مزیتهای زیادی برخوردار است. در ساختمانسازی به سویه ی بیرونی یک ساختمان نما گفته میشود.به طور کلی نمای ساختمان از دو عنصر اصلی تشکیل شده که شامل ارکان و اجزا می باشد ارکان نما، ریتم های عمودی و افقی و سطح آسمانه (سقف) یک بنا محسوب می شود.و تمامی جزییاتی که در دید ۱۴۰ درجه عمودی و ۱۶۰ درجه افقی دید انسان میشود و همچنین طراحی درب و پنجره اجزا یک نمای خانه محسوب می شود.

سرامیک پرسلانی

شما می توانید جهت مشاوره طراحی نمای ساختمان و همچنین اطلاع از قیمت طراحی نمای ساختمان با ما در ارتباط باشید. با نمای جی ار سی قابل تولید و اجرا می باشد. تنهااشکال یک نما با طراحی گیاهان این است که به نگهداری، آبیاری و سیستم مراقبت نیاز دارد. معماران و انبوه سازانی که سرعت و زمان اجرای پروژه های ساختمانی، برای آن ها در اولویت قرار دارد، اجرای سیستم آجر نمای خشک بهترین انتخاب برای آن ها می باشد. وزن: نمای ساندویچ پانل به دلیل استفاده از فلزات سبکی مانند آلومینیوم، روی و آلیاژی از فلز گالوانیزه تا حدود زیادی سبک بوده و از این بابت بار مرده ساختمان را به مقدار شایان ذکری کاهش می دهد . قابل استفاده و اجرا می باشد. چه طرح هایی با نمای جی اف ار سی GFRC می توان در نمای ساختمان اجرا کرد؟ مثلا می توانید انواع تراس هایی که قبلا اجرا شده ببینید و از هر کدام از آنها که خوشتان آمد در طرح خود نهایت استفاده را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید