3 نمونه‌های مسحورکننده نمای خشک

روش مصرف مواد نانو به این صورت است که ابتدا سطح مورد نظر را از هرگونه چربی و الودگی گردوخاک تمیز و خشک میکنیم.برای رسیدن به این تمیزی سطوح توسط شستشوی نما با دستگاه واترجت ایجاد میکنیم و هرگونه آلودگی را از سطح مورد نظر میزداییم. برای مثال میتوان از تولید مصالحی همچون آجرهای رنگی و نسوز نام برد که نمای زیبایی را برای ساختمان به وجود میآورند. 5 قیمت كافي تمام ناشدني شده این بر پيوستگي نستوه سوگند به سرامیک خشک پرسلانی مجوف کمتر می باشد . زیرسازی بهصورت شبکهای و متناسب با ابعاد سرامیک درنهایت دقت در ایجاد فاصله مناسب بین سرامیکها در جهت جلوگیری از شکستن آنها به علت انقباض و انبساطهای همیشگی این عناصر از نکاتی است که باید در هنگام نصب دقت فراوان شود. نکته ی قابل توجه طراحی اصولی فواصل و اندازه ها است که باید به گونه ای باشند که در برابر عوامل مخرب جوی ازجمله باد و رطوبت مقاومت بالایی داشته باشند. در سیستم اجرای نمای خشک آجری برای اتصال آجرها به هم از ملات استفاده نمی شود و از اتصالات خاصی چون گیره ها و یراق آلات استفاده می شود. همخوانی داشته باشد مهم است و نیاز به مطالعات مهندسی دارد. Artic le was c reated  wi th behsaznama  Co ntent Ge᠎nerato r DE᠎MO!

استفاده از نمای خشک

اینکه آتشسوزی چقدر به ساختار بنا آسیب زده و باعث فروریختن آن شده روشن نیست؛ اما این ساختمان، گویی کاملاً مهندسی و برنامهریزی شده، فقط در خود فروریخت». در سیستم نمای خشک ،متریال نما توسط زیر سازی های آلومینیومی و بدون استفاده از نیروی چسبندگی بر روی سازه اصلی اعمال شده که باعث طولانی شدن عمر نما می شود و در صورت نصب صحیح و مهندسی این اطمینان را به شما خواهد داد که در شرایط سخت نیز به هیچ وجه سقوط نخواهد کرد. استفاده از چسب سرعت کار را بسیار بالا می بره.این نوع چسب ها برای انواع سنگ ساختمانی همچون سنگ مرمر، تراورتن و … زمانی که سطح مورد نظر با دستگاه واتر جت شستشو می شود تمامی جرم ها و گردوغبار ها و دوده ها به صورت کامل پاکسازی شده و نمای ساختمان مانند روز اول تمیز و درخشنده می شود. با یک تصویر سازی ساده میتوان نما ساختمان را به آسانترین حالت ممکن توضیح داد؛ فرض کنید که ساختمان یک حجم بسته است و به آن بخش از بنای ساختمان که با فضای باز مشترک است، نمای ساختمان میگویند. بر اساس نحوه نصب و قرار گرفتن اتصالات در نمای خشک، این نوع نما را به دو دسته ی مشهود یا نمایان Visible و نامشهود یا غیرنمایان Invisible تقسیم بندی می کنند.

​This was c᠎re​at᠎ed by behsaznama  Co ntent  Ge᠎nerator DEMO!

تعمیراتی نیز قرار شده بود بر ساختمان انجام شود اما در پایان، چنین نشد. معماری ساختمان پلاسکو همانند حرف L انگلیسی بود و همین بانی آن شد که ریزش ساختمان تنها در قسمت عمودی و برجی رخ دهد و به مغازههای پخش پوشاک قرار گرفته در بخش افقی سازه، خسارت چندانی وارد نشود. یک رستوران نیز در طبقهٔ بالای این ساختمان ۴۲ متری قرار داشت. حسن روحانی در ۱۲ بهمن در حکمی، محمدتقی احمدی رئیس دانشگاه تربیت مدرس را به ریاست «هیئت ویژه گزارش ملّی بررسی حادثه ساختمان پلاسکو» گذاشت و از وی خواست تا در دو ماه «گزارش ملّی» این رخداد را آماده کند. در این نشست اعضای هیئت ویژه گزارش ملی بررسی حادثه ساختمان پلاسکو، تشکیل نشدن تیم ایمنی در ساختار فرماندهی حادثه را به عنوان ضعف اساسی در فرماندهی حادثه در مقطع قبل از ریزش عنوان کردند. همانطور که قبلاً نیز بیان کردیم نمای خشک در خود دوغاب و ملات سیمانی ندارد و همین امر هزینه های ترمیم و بازسازی آن را کاهش می دهد. روی هزینه اجرای نمای خشک تاثیرگذار هستند.

در این روش برای اجرای هندریل شیشه ای پروفیل آلومینیوم را به فرم U در آورده تا به عنوان پایه هایی( مهار کننده) به شیشه متصل شوند. می توان جهت جلب توجه کمتر، قسمت های نمایان بست ها را همرنگ سطح رویه، رنگ کرد. همان طور که می دانید استان البرز (کرج) یکی از محله های بسیار پر تردد و شلوغ می باشد که موجب آلودگی هوای کرج همانند تهران شده است و آلودگی هوا موجب شده تا دوده ها به مرور زمان به سطوح نمای ساختمان ها نشسته و نفوذ کنند. بیشتر واحدهای نخستین ساختمان پلاسکو با گذشت زمان و در سالهای پایانی عمر سازه، به کارگاههای تولیدی تبدیل شدند که با کاربری آن، همخوانی نداشتهاست. ساختمان لولهکشی گاز نداشت و اگرچه به عنوان یک تولیدی و فروشگاه پوشاک بهطور همزمان پر از مواد قابل آتشگرفتن شده بود، کارکنان فروشگاهها بیشتر از بخاریهای برقی یا گازی یا همانند آنان برای گرم کردن خودشان بهره میبردند. در دوران پس از انقلاب ۱۳۵۷، بهرهگیریای که از ساختمان پلاسکو میشد، به ویژه در طبقههایش که کارگاههای تولیدی مشغول کار بودند، تناسبی با مجوز استفاده و ظرفیتش نداشتهاست و اگر هم چنین ظرفیتی وجود داشته، نادرست بودهاست.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از شرکت طراح و مجری نمای خشک ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید