3 مفید درس درباره اجرای نما Oth you’re going to هرگز فراموش نکنید

به این ترتیب که طرح نما در کمیته های نمای مناطق شهرداری بررسی می شود و براساس مصوبه کمیته پروانه ساختمانی صادر می شود. فراموش نکنید که شرکت یا گروه طراحی قبل از اینکه متراژ، متریال و شرایط دیگر ساختمان شما را بررسی نکنند به شما اعلام قیمتی نخواهند داشت. این محصول به دلیل کیفیت بالایی که در اختیار شما قرار می دهد، سبب می شود تا بتوانید در ساخت نمای ساختمان و همچنین نمای کامپوزیت از آن استفاده کنید. این نمای پر طرفدار به روق نصب خشک اجرا می گردد و جهت کاربری های مختلف تجاری , مجری نمای سرامیک خشک اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. وزن هر متر مربع از ورق کامپوزیت 5/5 کیلوگرم میباشد و وزن هرمتر مربع اجرا شده آن به حدود 13 کیلوگرم میرسدکه با اختلاف 12کیلوگرمی سبکترین مصالح مصرفی جهت نما ساختمان میباشد. رزینها پس از خشک شدن و ساب خوردن مانند سنگ صیقلی شده و مقاومت خوبی را از خود در مقابل شرایط جوی نشان میدهند، اما پشت سنگ که با دوغاب سیمان در تماس خواهد بود نیز دارای خلل و فرج میباشد که هنگام دوغابریزی، دوغاب سیمان در خلل و فرج پشت سنگ نفوذ کرده و عامل پیوند بین دوغاب و سنگ میگردد و این پدیده در سنگهای تراورتن مانع جدا شدن سنگ از دوغاب میگردد. Post h᠎as been gen​erated wi​th the help of behsaznama C​onte​nt Generat or D emov​ersion.

قیمت اجرای نمای خشک

همچنین لایه های بیرونی بر اساس مصرف و نوع استفاده با کمک رزین ها می توانند در برابر نفوذ آب، گرما یا سرما عایق شوند و از آنها می توان در مکان های مختلف استفاده کرد. سيستم هاي نماسازي مدرن ساختمان با کرتين وال پس از جنگ جهاني دوم به سرعت مورد استفاده قرار گرفتند. نمای سبز ساختمان و آپارتمان که با انواع گل و گیاه طراحی و اجرا میشود نام دیگری را نیز به خود اختصاص داده که به آن نمای گیاهی ساختمان نیز میگویند. در بیشتر موارد لایه میانی بر اساس کاربرد و نوع استفاده از این ورقه ها می تواند از موادی چون پلی اتیلن یا پلی یورتان ساخته شود، البته مدل های دیگری نیز وجود دارد که از انواع مواد معدنی برای مصارف مختلف ساخته می شوند. این پنلها نوعی ورق ترکیبی از آلومینیوم و پلی اتیلن میباشد .دولایه آلومینیوم در بالا و پایین ورق و پلی اتیلن در لایه میانی ورق به عنوان هسته کامپوزیت میباشد.

در تولید پانل های کامپوزیت آلوسوییس باند فضای ایجاد شده بین ورق های مرکب و دیواره ساختمان باعث ایجاد عایق حرارتی و صوتی میشود و امکان جریان هوا را در پشت پانل ها به وجود می آورد که این امر باعث میشود حرارت محیط به ساختمان نفوذ نکند.آلومینیوم و استراکچر پلی اتیلن در این نوع محصول باعث میشود محصول در مقابل رطوبت شدید مقاومت کند و هیچ خللی در کیفیت آن بوجود نیاید. در ابتدای ظهور این متریال در صنعت ساختمان برند آلکوباند که در کشور آلمان تولید میشود بعنوان اولین برند ورق کامپوزیت شناخته و با کیفیت ممتازخود همچنان بعنوان برترین برند کامپوزیت میباشد. نوع لوله اینکه آهنی باشد و یا استیل بر اساس هزینه و طرح معماری نما ، مدنظر کارفرما میباشد تعیین میگردد و قطر لوله وضخامت آن بر اساس محاسبات سازه ای تعیین میشود. این عملیات با توجه به نوع مصالح نازک کاری نما، متفاوت خواهد بود و نیز می توان با توجه به طرح معماری مورد نظر، برجستگی ها و فرورفتگی های نما را بوسیله شاسی کشی فولادی ایجاد نمود. این شرکت در ابتدا در سال 2008 تشکیل شد و روی سیستم های روشنایی تزئینی مبتنی بر پیکسل متمرکز شده است که نمای معماری ، دکوراسیون تجاری ، علائم و چراغ های جشنواره های مسکونی را پوشش می دهد.

مرحله پنجم یا آخرین مرحله اجرای نمای رومی سیمانی مربوط به نصب المان های رومی روی نما است معمولاً المانها از پیش ساخته بوده و حالت مجسمهای دارند و تنوع زیادی برای اجرای نقش و نگار رومی روی آنها فراهم شده است. پرداخت سطح ورق ها باعث بالا رفتن مقاومت آنها در برابر شرایط جوی شده است . همانطور که مبحث 19 مقررات ملی ساختمان به مقوله صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمانها پرداخته است ما نیز بر آن شدیم که در این راستا گام برداریم . پانلهای HPL صفحاتی با روکش طرح چوب هستند که جهت پوشش نمای خارجی ساختمانها مورد استفاده قرار میگیرند. ساختمانها و سازه هایی که از کامپوزیت استفاده میکننددر مقایسه با سازه هایی که از مصالح رایج استفاده مینماید نسبت به زمین بسیار مقاوم تر میباشند. یکی از دلایل استفاده از این ورق ها، سبک بودن و راه های استفاده آسان از آنها می باشد. در این بخش 6 فایل اتوکد نمای رومی برای دانلود قرار داده شده است که در میان این فایل ها، نمای ساختمان های کلاسیک رومی و اروپایی و نیز نمونه هایی از نماهای رومی اجرا شده قرار داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید