Who’s نمای ساختمان مشتری شماست؟

با این حال مراکز و سایتهای گوناگونی هستند که انواع کاشی و سرامیک را با درجه بندیهای متفاوت عرضه میکنند و می بایست در زمان خرید به کیفیت آن اطمینان کامل کلیک کنید داشت. تا احتمال بروز تنش در سرامیک را در آن نقاط بوجود آورد.این روش از نظر اجرایی ساده ترین روش و علی رغم کاربردی بودن آن نسبتا ارزان تر و سرعت بیشتر نصب نیز می باشد . این نوع از پرسلانها شبیه به سرامیکهای لعاب دار معمولی هستند که یک لایه لعاب روی بدنه بیسکویتی شکل قرار میگیرد تا سطحی براق به سرامیک بدهد. سفال معمولی متخلخلتر، ماتتر و سنگینتر از پرسلان است. در چین پرسلان را همان سفال میدانند که دارای قدرت انعکاس نور و صدای بیشتری است. پرسلان یک نوع سفال شیشه مانند است که بدنه ریزدانه دارد و معمولا شفاف است. ابعاد استاندارد تولید شده برا این نوع سرامیک خشک پرسلانی 60 در 120می باشد و قابلیت برش به اندازه های مورد نظر طرح را دارد. دقت داشته باشید که برای برش کاشی یا سرامیک در کنجها و محل لوله تاسیسات به راحتی میتوانید پس از اندازه زدن، از سنگ فرز یا الماس استفاده کنید. در این روش هیچگونه فعالیت فیزیکی نظیر شیار یا سوراخ در بدنه سرامیک انجام نمی شود.

نحوه نصب نمای خشک

در بین روش های غیرنمایان روش انکری به دلیل استفاده از سرمته سوراخ کاری و انکر شرکت آلمانی هزینه بیشتر دارد و روش شیاری Beko چون تولید شرکت ایرانی است مقرون به صرفه تر خواهد بود. هزینه اجرای نمای سرامیک خشک به صورت نمایان کمتر از روش های غیر نمایان خواهد بود. قیمت تمام شده این محصول نسبت به سرامیک خشک پرسلانی مجوف کمتر می باشد. اجرای سرامیک خشک پرسلانی : سرامیک خشک نما dry ceramic facade به دلیل برخورداری از ویژگیهایی چون پایداری در دماهای بالا، استحکام زیاد و مقاومت بالا در برابر خوردگی، عدم جذب آب در بسیاری از پروژه های ساختمانی در دنیا به عنوان نمای اصلی و منحصر به فرد ساختمان توسط طراحان و معماران در مراحل ابتدایی جهت اجرای نمای خشک پروژه انتخاب می گردد و در لیست اجزای بسیار مهم و استراتژیک قرار می گیرد. مقاومت در برابر خش خوردگی از دیگر مزیت های نمای سرامیک خشک است، به همین جهت این نوع نما زیبایی و ظاهر خود را در طی سالیان متمادی حفظ کرده و به راحتی درخشندگی و یکنواختی سطح خود را از دست نمی دهند. در نمای سرامیک خشک، در صورت نصب درست و مهندسی شده، اتلاف انرژی به شدت کاهش پیدا کرده و وزن نهایی ساختمان کم خواهد شد.

صرفه جویی در زمان : سیستم های مهندسی و صنعتی نمای ساختمان طوری طراحی شدهاند که همه چیز حساب شده و به دور از خطا و نیاز به دوباره کاری در زمان مناسب انجام گیرد و برخی از این مصالح با سیستم های نصب بسیار ساده، زمان اجرا را به حداقل رساندهاند. مناسب میباشد و رنگهای متنوعی را در اختیار شما قرار میدهد. بازده و راندمان پخت کاشی به به انرژی گرمایی بستگی دارد که توسط محصولاتی که در کوره قرار گرفته اند جذب می شود. در واقع عموما این نوع سرامیک از نوع سرامیک های پرسلانی در نظر گرفته می شود که مزیت های بالایی نسبت به کاشی سرامیک های غیر پرسلانی دارد. در میان کاشی و سرامیک نصبی درزهایی وجود دارد که قطر آنها بین چند میلی متر تا یک سانتی متر است و معمولا پس از نصب کاشی و سرامیک با استفاده از پودر بندکشی پر میشوند. تا چند وقت پیش شما مجبور بودید هرچند وقت یکبار و با صرف زمان قابل توجه اقدام به واکس بدنه و پولیش رنگ خودرو خود کنید. در نهایت پس از رنگ آمیزی و خشک شدن کامل رنگ، بهتر است سطح را به مدت چند روز با پوششی از پلی اوراتان بپوشانید تا از رطوبت، خراش و ساییدگی در امان باشد.

انواع نمای سرامیک خشک

᠎This was g᠎enerat​ed by G᠎SA C on​tent​ G enerator​ D emov​ersion!

خب، تا اینجای کار به طور کلی با روند ساخته شدن سرامیک آشنا شدید. برخی از رنگها در مجاورت نور خورشید دچار آسیب میشوند، رنگهای مانند رنگ قرمز در نتیجه لازم است از به کار بردن آنها در محیط هایی که میدانید نور مستقیم آفتاب دریافت میکند بپرهیزید. قابلیت تنظیم و رگلاژ : یکی دیگر از مزایای نماهای خشک این است که می توان در زمان اجرا و یا حتی پس از اتمام کار به سادگی نسبت به اصلاح خطاهای احتمالی در میلیمتر اقدام کرد و حتی امکان جا به جایی متریال نما و اصلاح آنها موجود است. به همین خاطر در هر نقطه از ایران شاهد این نماهای محبوب و دوستداشتنی هستیم. انسان از قدیم همیشه نوعی به خانه اش نما می داد با توجه به امکانات روز دنیا اوایل خانه ها را با کاه گل نما می دادند که به نوبه خود بسیار زیبا بود در تابستان هوای خنکی را برای صاحب خانه به ارمغان می آورد اما به خاطر اینکه هر سال باید نوسازی می شد هزینه وو قت زیادی اتلاف می شد از این رو به نماهای سیمانی روی آوردند که سیمان سفید هم زیبا بود. هزینه شستشوی نمای ساختمان متری بوده و نسبت به جنس نمای ساختمان شما و همچنین میزان آلودگی نمای ساختمان محاسبه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید