9 روشی که می‌توانید نمای ساختمان را از تجارت خود حذف کنید

در ادامه، به معرفی برخی از بهترین و معتبرترین شرکتهای تولید کننده کاشی و سرامیک خواهیم پرداخت. تجهیزات مورد نیاز این روش از اجرای نمای سرامیک خشک ، سرمته و انکر می باشد که توسط این شرکت تولید می شود. در این روش اجرای نما بر خلاف روش سنتی مصالح با دیواره اصلی ساختمان فاصله دارند و به آن کلیک نمیچسبند. بنابرین می توان حدس زد که بسیاری از رانندگان دوست دارند از این روش استفاده کنند؛ چرا که پوشش نانو سرامیک گامی در تکامل رنگ و حفظ زیبایی ظاهر خودرو می باشد. در مرحله بعد سپس کلیپس هایی نمایان، از جنس استنلس استیل بر روی ریل های آلومینیومی سوار می شود که کلیپس ها قابلیت رنگ آمیزی به وسیله رنگ الکترواستاتیک دارند تا با رنگ پانل ها یکی شوند. در ادامه این مقاله قصد داریم درباره مزایای استفاده از سرامیک خشک، فاکتور های قابل بررسی برای طراحی نمای سرامیک خشک، ویژگی های این نوع نما و بودجه بندی آن صحبت کنیم.

معایب نمای سرامیک خشک

C᠎onte​nt w​as g enerated ᠎by behsaznama Con te nt Gen erator ​DE MO!

بنابراین این روش به نیروی کار ماهر و در عین حال گران نیازمند است و هزینۀ نصب را مقداری افزایش خواهد داد. چراکه سرامیک ها علاوه بر اینکه معدنی هستند در عین حال خواص فلزی نیز ندارند. در این روش از اجرای نمای سرامیک خشک ، ابتدا شاسی کشی فلزی زیر نمای ساختمان که شامل پروفیل ها و قوطی های فلزی است با رنگ ضدزنگ یا رنگ اپوکسی پوشش داده می شود. سرامیک خشک نما سرامیک خشکه نمای سرامیک خشک نصب سرامیک خشک اجرای سرامیک خشک نحوه اجرای سرامیک خشک اجرای سرامیک خشک در نما فروش سرامیک خشک فروش سرامیک پرسلان نمای شیشه ای نمای شیشه ای ساختمان نمای شیشه ای کرتین وال نمای شیشه ای اسپایدر نمای شیشه ای لامل نمای شیشه ای اسپایدری نمای شیشه ای در ساختمان نمای شیشه ای فریم لس نمای شیشه ای فرم لس نمای شیشه ای کرتن وال نمای شیشه ای یو چنل سنگ خشک نمای خشک با سنگ سنگ خشکه چین سنگ خشکه چینی نمای سنگ خشک نصب سنگ خشک سنگ نما خشکه چینی اجرای سنگ خشک سنگ نما خشک سنگ کاری خشک دتایل سنگ خشک اجرای نمای سنگی خشک خشکه چینی سنگ نما نمای کامپوزیت نمای کامپوزیت چیست؟ در صورتی که خودتان نمیخواهید دوغاب پشت کاشی را در خانه تهیه کنید، میتوانید از دوغاب آماده که برای موزاییک کاری و کاشی کاری در دسترس است استفاده کنید؛ و از دوغاب آماده برای فرایند دوغاب ریزی کاشی یا موزاییک بهره ببرید.

قیمت اجرای نمای سرامیک خشک

اگر دیوار تازه ساخته شده باشد، باید مطمئن شد که دیوار خشک شده و سطح آن سخت میباشد تا پین محکم در حفرۀ ایجاد شده بر روی دیوار بایستد و احتمال درآمدن پین وجود نداشته باشد. هر چند نصب خشک سنگ نما مانع ترکخوردگی و شکستگی بعد از نصب سنگ میشود امّا در حین نصب چنانکه دقت و مهارت لازم وجود نداشته باشد به سنگ آسیب وارد خواهد شد. مزیت این سیستم نسبت به سیستم نمایان این است که انکرها در محل بهینه و اپتیموم تایل مستقر شده و تنش های کششی وارد بر تایل را به نصف کاهش می دهند. یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم سرامیک نما مقاومت شیمیایی بالا است. سرامیکهای نسوز در سه کلاس شیمیایی مجزا قرار دارند: اسیدی، بازی و خنثی. در این روش ضخامت تایل ها حداقل ۷ سانتیمتر می باشد. در این روش ابتدا قوطیهای افقی و در ادامه قوطیهای عمودی متصل میشوند و رانرهای افقی بر روی قوطیهای عمودی توسط براکت و نبشی نصب می شوند. سپس ریل های عمودی آلومینیومی توسط نبشی و اتصالات استاندارد متصل می شود که با لاستیک های نواری به طور کامل جداسازی می شوند. هر ریل قرارگیری پانل سرامیکی با حداقل ۲ بست برای ایجاد مهار کافی به دیوار پشتیبان متصل میشود.

انواع نمای سرامیک خشک

اندازۀ این حفرهها باید حداقل 2 میلی متر باشد و عمق و ضخامت آن مناسب و با توجه به اندازه بست انجام میگیرد. پیچ و بست با زاویهای مطابق با سوراخ ایجاد شده در سنگ نما بر روی دیوار قرار گرفته و به سنگ بسته میشود، به گونهای که حداقل 2 میلیمتر فضای خالی بین سنگهای نصب شده و دیوار وجود داشته باشد و به همینگونه کل دیوار پوشانده میشود. در روش خشک سرامیک ها با فاصله بسیار کمی از یکدیگر ( چند میلیمتر) نصب می شوند. در نصب خشک سنگ نما به بست و پین نیازمند است. قدم اول آماده سازی خرد سازی مواد سخت و دانه درشت است که به وسیله یک سری سنگ شکن ها را به مواد ریز تری تبدیل می کنند. همچنین رنگ هایی که در بالا توضیح دادیم میتواند در لعاب براق، مات و یا پولیش استفاده شود که هرکدام زیبای خاص خود را دارد. در برخی از دکوراسیونها آشپزخانههای جدید با برداشته شدن دیوارهای حائل آن دیگر جزیی جدا از دکوراسیون نیست و تمامی نمای آن در دید افراد است در نتیجه لازم است در انتخاب رنگ کاشی و سرامیک کمی ملاطفت به خرج دهید و رنگهای ملایم هم سو با رنگهای به کار رفته در فضاهای داخلی خانه تان استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید