6 نمونه‌های مسحورکننده دیتیل نمای خشک سرامیک

روش های نصب سرامیک خشک پرسلانی مجوف با توجه به تکنولوژی بالای تولید این نوع سرامیک خشک پرسلانی به لحاظ قابلیت اکستروژن به اشکال و دیتیل های خاص به دو دسته عمده زیر تقسیم بندی می شود. برای پاک کردن شوره و سفیدک روی کاشی و سرامیک نیز میتوان از این روش استفاده کرد، یعنی مالش دادن یک تکه لیموترش یا دستمال آغشته به سرکه روی سطح مورد نظر. به این ترتیب که آن را در مخلوط آب و مایع سفید کننده وارد کنید و سپس روی محل مورد نظر بکشید. در این وضعیت شیشهها بسیار آسیبپذیر و شکننده میشوند و امکان شکستن آنها زیاد است، اما اگر در فصل گرم شیشهها را تمیز میکنید، بدانید شیشههایی که لکه و رسوبات آب روی آن است را باید با مخلوط آب و سرکه سفید تمیز کنید. درزگیری و بندکشی سیمان پلیمری برای اتصال سنگ مرمر ، گرانیت و تخته سنگ با ضخامت کمتر از 15 میلی متر. Po᠎st was creat​ed with ᠎behsaznama  Co nten​t ​Generator DE᠎MO !

مجری نمای سرامیک خشک

به همین جهت معماران در دهه های اخیر در طراحی خود از سرامیک سایز بزرگ استفاده میکنند.عمده استفاده سرامیک اسلب در لابی ها و سالن های بزرگ میباشد همچنین از سرامیک اسلب با ضخامت بیشتر از 2 سانتی متر در تولید محصولات تزئینی استفاده میشود.از سرامیک اسلب ( سرامیک سایز بزرگ ) در تولید روشویی نیز استفاده میشود.یکی دیگر از کاربردهای سرامیک سایز بزرگ استفاده در لایت باکس ها میباشد. چیدمان پالت های این محصولات روی هم باید به گونه ای باشد که فشار چیدمان به صورت جانبی و غیر یکنواخت نباشد . برای تهیه نانو پودر آلومینا اقدامات زیادی نظیر سل – ژل، هم رسوبی، هیدروترمال و اسپری گرم صورت گرفته است . این محصول با مقاومت بی نظیر خود، شبکه ای محافظ در مقابل تاثیر مواد شیمیایی، اشعه ماوراء بنفش و سایش مکانیکی ایجاد خواهد کرد. در سیستم نمای خشک مصالح مورد استفاده برای نما با زیر سازی های آلومینیومی و بدون استفاده از نیروی چسبندگی روی سازه اصلی ساختمان اعمال می شود و در نهایت عمر نما افزایش پیدا می کند حتی در صورتی که نصب آن صحیح و مهندسی باشد می توانید مطمئن باشید که در شرایط سخت جوی هم به هیچ وجه سقوط نخواهد کرد و آسیبی نخواهد دید.

آن را روی سطح مورد نظر بمالید و پیش از خشک شدن با دستمال نرم مالش دهید. سرامیک های اسلب مرمر بدلیل گذر نور از خود زیبایی خاصی دارند و هم اکنون وارادات و صادرات سرامیک از کشورهای مختلف عموما بصورت اسلب میباشد تا در کشورهای مقصد سرامیک اسلب را به ابعاد مورد نظر برش میزنند.گروه کاشی و سرامیک کاشی کاران برتر نیز با بهرگیری ابزار های نوین در نصب کاشی و سرامیک اسلب و نیرو های ماهر آماده اجرای پروژهای شما را با بهترین کیفیت و ضمانت دارد.. از آن جایی که در نمای خشک از چهارچوبهای فلزی به عنوان قالب و الگوی اجرای نما استفاده می شود، نما را می توان بدون استفاده از داربست آماده نما کرد. نوع نصب سرامیک ها می تواند تأثیر زیادی روی مزایا و معایب داشته باشد برای مثال در هنگام نصب به صورت خشک ابتدا نما را آهن کشی می کنند سپس سرامیک را با نگهدارنده های مخصوصی به زیر ساز وصل می کنند، برای جلوگیری از شکستن و سقوط سرامیک باید از لایه های توری پلاستیکی یا فلزی استفاده کنند. در صورت استفاده از محلول های شوینده،حتما انواع مطمئن آنها و مطابق دستورالعمل تولید کننده به کار برد.برای این کار،پیش از استفاده از این محلول ها،اثر آنها بر روی نمونه ی کوچک و مشابهی از سنگ آزمایش شود.از مصرف شوینده های اسیدی و قلیایی،از جمله اسیدکلریدریک،محلول آمونیوم و سود سوزآور خودداری کنید.

۴- از جمله معایب نمای سرامیک عایق نبودن آن به سرما و گرما و صدا است. از جمله این تغییرات می توان به رایج شدن روش های اجرای نمای خشک اشاره کرد. در روش ویزیبل، هیچگونه شیاری در بدنه سرامیک ایجاد نمیشود و در نتیجه مطمئنتر است و سادهترین و ارزانترین روش اجرای سرامیک است. در نتیجه از درزگیری و بندکشی کاشی برای مقاومت بیشتر در کلیه پروژه های کاشی کاری استفاده می شود. مخلوط یک پیمانه آمونیاک، یکچهارم پیمانه جوششیرین و یکدوم پیمانه سرکه در یک سطل آب داغ نیز فرمول دیگری برای تمیز کردن سطح دیوارهای رنگ روغنی یا کاشی و سرامیک است. کاشی و سرامیک اسلب سایز بزرگتری نسبت به سایرسنگ و سرامیک ها دارد و نصب انها نیز شیوه خاص خود را دارد. این روش دارای ۴ نوع پروفیل آلومینیومی می باشد و اجرای آن نسبتأ پیچیده بوده و نیاز به آموزش خاص دارد و مطابق دیتایل، پروفیل هایی در لبه های سرامیک قرار می گیرد و در نهایت سرامیک با روش هنگ بر روی قطعات مخصوص قرار گرفته، نصب و رگلاژ می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید