59% از بازار علاقه مند رنگ سرامیک

پوشاندن کاشیهای قدیمی خانه به چهار روش، نصب کاشی جدید، استفاده از کاشی چسبی آلومینیوم دار، پوشاندن کاشی قدیمی با استیکر و در نهایت رنگ کردن کاشی و سرامیک است. اگر فضای سرویس بهداشتی منزل شما کوچک است بهتر است با استفاده از کاشی ایجاد خطای دید کنید تا فضا بزرگتر دیده شود که این موضوع باعث شده تا کارخانجات تولید کاشی به فکر طراحی کاشیهای متنوعی دست بزنند. این رنگها ضد آب بوده و شما میتوانید با خیال راحت آن را بر روی هر نوع کاشی پیاده کنید. در این روش کلیپس ها بر روی سرامیک دیده می شود اما می توان کلیپس ها را همانند رنگ سرامیک ها رنگ آمیزی کرد تا به چشم بیننده نیاید. به عنوان مثال برخی از رنگها مقاوم و حفظ در برابر شستشوی بهتری ارائه میدهند، در برخی از آنها لعاب بیشتری به چشم میخورد، برخی از آنها سازگاری بیشتری با محیط زیست دارند و… پوشش نانو سرامیک مزایای بسیاری دارد که در کنار معایب کوچک چندان به چشم نمی آیند اما با این حال برای انتخاب درست نیاز است که از کمبودها و معایب محصول نیز مطلع شوید. یکی دیگر از روشهای نصب سرامیک و سنگ بر روی نما، استفاده از چسب های ویژه می بیشتر بخوانید باشد.

مزایای نمای سرامیک خشک

موارد دیگری که باعث می شود نمای سرامیک یکی از بهترین انتخاب ها در اجرای نما باشد به این دلیل است که وزن این نما نسبت به متریال دوغابی مثل سنگ بسیار کمتر است و باعث می شود که وزن ساختمان نیز کاهش یابد. سپس پروفیلهای آلومینیومی بصورت عمودی نصب شده و پس از آن عایق های حرارتی را به کمک چسب و یا گیره های ویژه روی دیوار نصب می کنند. در برخی از مواقع گیره های نگهدارنده مصالح نما، پس از پایان کار نمایان و در برخی دیگر بصورت مخفی خواهد بود. در روش اول با استفاده از گیره های مخصوص که زبانه چوب نما در داخل آن قرار می گیرد می توان عملیات نازک کاری نهایی را اجرا نمود و در روش دیگر می توان با استفاده از پروفیلهای چوبی و یا آلومینیومی و عمود بر جهت ترمووود نما، بستر مناسب جهت نصب چوب نما را فراهم آورد. ​This ᠎post h as be​en done ᠎by behsaznama Content Generat᠎or​ Demov ersion!

دیتیل نمای خشک سرامیک

به کارگیری و عمل آوری گروت مناسب بسته به شرایط محیطی باید صورت گیرد. جهت اجرای نماهای خشک چهار مرحله اجرای اصلی وجود دارد که شامل اجرای عایق حرارتی، چهارچوب نگهدارنده یا شاسی کشی زیرکار، زیرسازی متناسب با نوع مصالح نازک کاری و در نهایت اجرای مصالح نما با اتصالات مناسب است. با توجه به میزان وزنی که اجرای نماهای سنتی برروی سازه یک ساختمان وارد می نماید و همچنین مشکلات متداولی نظیر جدا شدن سنگاز نما و یا حتی ترک برداشتن مصالح آن که پس از اجرای آنها دیده می شود، مهندسین در پی پیدا نمودن راهکارهای اجرایی برای برطرف نمودن این مشکلات، دست به ابتکاراتی زدند که در دهه هفتاد میلادی منجر به نصب سنگ بر روی نما، بدون استفاده از ملات در آمریکا و اروپا گردید. جهت زیرسازی نماهای چوبی روی سطوح صافی که سفت کاری آن آجر، بلوک و یا مصالح مشابه باشد، می توان با اندود کردن توسط ملات ماسه و سیمان بصورت کاملا تراز و شاقول، به ضخامت حداقل 5 سانتی متر زیرسازی کاملاً مناسبی برای نصب چوب ایجاد کرد. پس از اتمام زیرسازی، قطعات ترمووود بوسیله پیچ روی سطح مورد نظر نصب می گردد. این نوع نما از مقاومت بالایی برخوردار است که مجریان نما آن را به عنوان متریالی با کمترین میزان جذب آب اجرا می کنند.

در طراحی داخلی اغلب پذیرایی ها از سرامیک به عنوان کفپوش استفاده می شود. بهترین رنگ سرامیک کف پذیرایی کدام است؟ ممکن است رنگ روغنی به خوبی با کاردک از روی سرامیک پاک نشود، در این صورت کافی است یک تینر ده هزار روی دستمال بریزید و سریع روی سرامیک بکشید تا لکه رنگ پاک شود. پس از نصب پروفیلهای عمودی، پروفیلهای افقی را که در حقیقت نگهدارنده اصلی سنگ و یا سرامیک می باشد، بوسیله پیچ و یا پرچ روی پروفیلهای عمودی نصب می کنند. شاید اولین گزینه برای انتخاب متریال نما برای خیلی از افراد همچنان سنگ باشد. طرز استفاده از دوغاب آماده همانند دوغابی است که خودتان در خانه تهیه میکنید و تفاوتی میان این دو نیست. در صورتی که خودتان نمیخواهید دوغاب پشت کاشی را در خانه تهیه کنید، میتوانید از دوغاب آماده که برای موزاییک کاری و کاشی کاری در دسترس است استفاده کنید؛ و از دوغاب آماده برای فرایند دوغاب ریزی کاشی یا موزاییک بهره ببرید. سرامیکها رسانای بسیار ضعیفی برای الکتریسیته و حرارت میباشند و این ویژگی مثبت، در زمستانها خود را به خوبی نشان میدهد، زیرا با نصب سرامیک علاوه بر اینکه کف منازل سرد نمی شود، از هدر رفتن انرژی و گرمای ساختمان از طریق کف نیز جلوگیری میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید