4 کلاس درباره نمای ساختمان میخواهی می خواهم یادگیری برای موفقیت

ساخت سرامیک خشک نمونه ی بارز تاثیر پیشرفت مهندسی متالوژی در عمران می باشد. در انتها باید بگوییم که اگر مایل هستید با مراحل اجرای کاشی و سرامیک به طور کامل با فیلمهای کاملا کارگاهی آشنا شوید توصیه میکنیم آموزش اجرای ساختمان مجموعه آکادمی عمران را اصلا از دست ندهید. با توجه به میزان وزنی که اجرای نماهای سنتی برروی سازه یک ساختمان وارد می نماید و همچنین مشکلات متداولی نظیر جدا شدن سنگاز نما و یا حتی ترک برداشتن مصالح آن که پس از اجرای آنها دیده می شود، مهندسین در پی پیدا نمودن راهکارهای اجرایی برای برطرف نمودن این مشکلات، دست به ابتکاراتی زدند که در دهه هفتاد میلادی منجر به نصب سنگ بر روی نما، بدون استفاده از ملات در آمریکا و اروپا گردید. با بررسی های اجرایی و مشخص شدن مشکلات موجود در این نوع روش اجرا، مهندسان توانستند تجهیزات متنوعی را برای نصب سنگ و سرامیک برروی نما پیدا کنند و این تجهیزات را به شکل امروزی درآورند.

کارخانه سرامیک

رشد سریع جمعیت و گرایش مردم به شهر نشینی، تقاضای فزایندهای را برای تهیه مسکن به دنبال داشته که این موضوع در پی خود مشکلات عدیده ای در زمینه توسعه شهری بوجود آورده است. نظرات خود را در مورد این مقاله با ما به اشتراک بگذارید. حتما میدانید که اگر کاشیها هم تراز نشده و در موقعیت مناسب روی سطح فیکس نشوند، ظرف چند روز پس از نصب، از سطح جدا میشوند. کاشی سنتی که بیشتر در مکان های مذهبی نظیر مساجد استفاده میشود با ۵ شیوه و نام متفاوت تولید میشوند : ۱- کاشی هفت رنگ. در این تحقیق به منظور اینکه مقیاس ارزیابی مناسبی را توسعه دهد تا OLC را در صنعت کاشی و سرامیک ایرانیان ارزیابی کنند، سه مدل موجود استفاده می شود، گوه، گیوا و گومز تا مدل جدیدی کسب کنند که 5 بعد دارد. البته اگر نصب کاشی و سرامیک توسط فرد متخصص صورت بگیرد می تواند تا چندین دهه هم دوام داشته باشد. به همین دلیل کاشی کاران از تراز لیزری برای هم تراز کردن سطح کمک میگیرند، طوری که ملات را با استفاده از ماله به اندازه مناسب روی سطح پهن کرده سپس خط تراز را بهعنوان خط راهنما در نظر گرفته و کاشیها را با فشار کافی روی لایه ملات قرار میدهند تا همه سطح کاشی شده در یک تراز قرار بگیرد.

نحوه نصب نمای خشک

شرکت آکاد، ارائه کننده بهترین سیستم های نمای سرامیک ساختمان می باشد که کلیه خدمات را از ۰ تا ۱۰۰ به صورت کامل به مشتریان در سراسر کشور ارائه می کند. که به مـوجـب این امـر شرکت آرین ایراتا نمای ساختمان را شستشو می دهند. موارد دیگری که باعث می شود نمای سرامیک یکی از بهترین انتخاب ها در اجرای نما باشد به این دلیل است که وزن این نما نسبت به متریال دوغابی مثل سنگ بسیار کمتر است و باعث می شود که وزن ساختمان نیز کاهش یابد. اتصالاتی که در نمای اسپایدری بکار رفته به همراه معماری و محاسبات بسیار پیچیده آن را در زمره­ ی یکی از بهترین و زیباترین و پرکاربردترین انواع نمای شیشه­ای ساختمان قرار داده است که حتما آن را در ساختمان­های تجاری و برج­ها و حتی برخی از مؤسسات مالی مثل بانک­ها هم دیده­اید. سرامیک خشک یکی از مدرنترین و به روزترین متریال برای نماهای امروزی است که نمونه های مختلف آن در سطح کشور بسیار به چشم میخورد و در بسیاری از موارد جایگزین نمای سنگی و کلاسیک می شود. بین دو روش اجرا از لحاظ کیفیت تفاوت بسیاری وجود ندارد و انتخاب روش نصب بیشتر بر عهده طراح نما می باشد.

زیرا بدلیل عدم دقت در اجرای آن و همچنین احتمال جدا شدن ملات، نمای اجرا شده چوبی دارای ظاهر نازیبایی خواهد بود. بدلیل اینکه هم سرعت کار بسیار پایین است و هم اسیب به نما و سازه در حین کار بالاست و هزینه بیشتری هم دارد. وزن نما در اجرای نمای خشک نسبت به روش سنتی بسیار سبکتر است. ظاهری بسیار چشمگیر: زیبایی نمای اسپایدری به حدی است که اگر ده­ها بار نیز از دور و یا نزدیک متوجه کاربرد آن شوید قطعا نظر شما را جلب خواهد کرد که به همین دلیل در ساختمان­های تجاری و بین المللی گزینه­ اول طراحان و معماران است. از این روش برای کاشیهایی که فواصل بسیار باریکی دارند استفاده میشود. همچنین رنگ تاثیر بسیار زیادی در محیط دارد و برای سرویسهای بهداشتی بهتر است از رنگهای سرد استفاده شود. رنگ های روشن همیشه طرفدارن زیادی داشتهاند، از جمله سفید نخودی و کرمی از انواع رنگهای پرطرفدار و مشهور بازار سرامیک در همه جای دنیا هستند که اکثر افراد برای کف اتاق پذیرایی، اتاق خواب یا حتی اشپزخانه از آن ها استفاده می کنند. برای خانه هایی با سبک دکوراسیونی مدرن، سرامیک های سفید رنگ مجموعه ها بهترین انتخاب است. قبل از شروع رنگ کاری، برای راحتی کار بهتر است کف ساختمان را با پلاستیک بپوشانید.

تمیزکردن سرامیک

᠎This post has been created  by behsaznama Content Gen᠎erator Dem ov ersion.

دیدگاهتان را بنویسید