The Place نما خشک یکی از بهترین است؟

نما GFRC – جی اف آر سی چیست ؟ ویژگیهای نمای جی اف آر سی GFRC چیست؟ با استفاده از این ویژگیهای منحصر به فرد، از این اجزا میتوان حتی در محیطهای شور و دریایی نیز استفاده کرد. در جی اف آر سی به جای فولاد از الیاف شیشه برای تقویت بتن استفاده میشود. از دیگر مزایای قطعات جی اف آر سی پیشساخته، تعمیر سریع و تعویض قطعات جدید به جای اجزای کلی نمای آسیب دیده است. شاید اولین چیزی که در ابتدا توجه شما را نسبت به یک خانه یا آپارتمان جلب میکند، نمای آن است. کنج میتواند حالت عمود ۹۰ درجه، نیم دایره یا سه وجهی را داشته باشد و هر کدام می تواند تاثیرات متفاوتی را در نما بگذارد. یکی از مباحثی که در طراحی نظر معماران و سازندگان ساختمان را به خود جلب کرده است ، بحث اتلاف انرژی در ساختمان های مدرن که از سطوح شیشه ای گسترده ای برخوردار می باشند. نماهای سنتی به مرور زمان جلوه خود را از دست داده و دچار فرسایش، ترک و حتی ریزش میشوند؛ اما با استفاده از نسل جدی نمای GFRC، میتوان این مشکلات را مرتفع کرد. مشابه فایبرگلاس خرد شده (نوعی که برای تشکیل بدنه قایق و سایر اشکال پیچیده سه بعدی استفاده میشود) است؛ اما به مراقب بسیار ضعیفتر.

هم روز به روز بیشتر میشود.

AHL حمایت از دانشگاه نیو ساوت ولز در استرالیا را به دلیل شرکت در جشنواره سبک وایفید سیدنی. مدرن بودن پنجره به یک سبک طرای خاص اشاره میکند. ترکیب صحیح این مواد و تولید کامپوزیت با تناسب و یکپارچگی کامل، امکان استفاده از بتن را برای سطوح ناهموار و منحنی فراهم میکند. البته باید توجه داشت که به جهت اینکه این بست ها در معرض عوامل جوی قرار دارند، میبایست از رنگهای پایدار در برابر عوامل جوی استفاده شود. همزمان با پیشرفت تکنولوژی، پیشرفت در زمینه ساخت نما هم روز به روز بیشتر میشود. در جی اف آر سی (GFRC) از الیاف بتنی و مواد افزودنی برای بهبود خصوصیات فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی بتن استفاده میشود. صفحات سیمانی فایبرسمنت به عنوان یکی از نوع های نما خشک سیمانی در ساختمان هایی با اسکلت بتنی و فلزی، برای دیوار داخلی، پارتیشن بندی سقف کاذب و نما استفاده می شود. از این رو در این کارخانه، هموراه انواع آجر نما، نسبت به سلایق و نیاز روز جامعه تولید می شود.

آه خدای من! بهترین نمای خشک تا کنون!

AHL به 23 اختراع ثبت شده اعطا شده است. کامپوزیتی است که از سیمان پرتلند، سنگدانه ریز، آب، پلیمر اکریلیک، تقویت الیاف شیشه مقاوم در برابر قلیایی و مواد افزودنی تشکیل شده است. GFRC یا جی اف آر سی مخفف بتن الیاف شیشه بوده که به نمای خشک هم معروف است. بهترین کار این است که شما با توجه به سلیقهی خود و همچنین پیشنهاد مشاورین و معماران دکوطرح، بهترین طراحی و سبک نما را برای خانهی خود انتخاب کنید. در صورتی که تمامی ساختمانهای نمای کلاسیک و یا مدرن دارد، شما نیز در طراحی و دتایل اجرای سرامیک خشک باید از همین سبک پیروی کنید. این مرحله از اجرای نبشی کشی نما، به نوع مصالح استفاده شده در نما بستگی دارد که اگر به عنوان مثال در نما از سیمان استفاده شده باشد، نیاز به ملات برای اتصال بهتر نما به نبشی ها ضروری خواهد بود. در گذشته، نمای ساختمانها بتنی بود و به دلیل وزن بالا و همچنین مقاوم نبودن در برابر شرایط جوی دارای مزایای کمی بود. زیرا بدلیل عدم دقت در اجرای آن و همچنین احتمال جدا شدن ملات، نمای اجرا شده چوبی دارای ظاهر نازیبایی خواهد بود.  Th​is w​as cre​ated by G​SA C onte​nt Generat​or DE MO .

بنابراین طراحان نما بدون هیچ محدودیتی قادر به اجرای طرحهای خود هستند. همچنین وزن کم این محصول به دلیل ضخامت کم، تولید قطعات ظریف و بزرگ با طرحهای متنوع و پیچیده را امکانپذیر میکند. وزن کم GFRC امکان اجرای آنها بر روی سطوح ساختمان را راحتتر، سریعتر و بدون چالش میکند. وجود هوا درفضای بین تایل های سفال تراکوتا نما و دیواره ساختمان ازانتقال تغییرات دمایی محیط بیرون به ساختمان جلوگیری میکند ومانندسیستم عایق حرارتی دو جداره عمل می نماید . شرکت الیت با بیش از ربع قرن تجربه و اجرای بیش از 500 هزار متر مربع انواع نما، فارغ از در نظر گرفتن مکان و موقعیت پروژه و همچنین نوع نمای بکار رفته در ساختمان شما، آماده ارائه راه حل های خلاقانه و مدیرن، از زمان برنامه ریزی و طراحی تا اجرا و تحویل و حتی پس از اتمام پروژه به شما عزیزان می باشد. ساخت و اجرای نما یکی از مهمترین مراحل ساخت و ساز یک سازه است. یکی از مواردی که روی نمای تالار عروسی تاثیر زیادی میگذارد نورپردازی است. نمای کامپوزیت یکی از زیباترین نماهایی است که برای سازه ها می شودبه کار برد.

شرکت طراح و مجری نمای خشک

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد سرامیک نمای خشک لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید