9 گام‌های ساده برای یک کارآمد نمای ساختمان استراتژی

این دو مدل سرامیک را می توان با روش های مختلف به شبکه فلزی متصل نمود که در ادامه به نقد و بررسی این روش ها می پردازیم. معمولا سنگهایی که در نمای خشک استفاده میشوند، ضخیمتر از سنگهای نمای سنتی هستند، چون اگر از سنگهای نازکی برای این کار استفاده شود، در هنگام سوراخ کردن (برای پیچ و مهره) ترک خواهند خورد. یکی از مصالح مورد استفاده برای نمای ساختمان ها، سرامیک است. یکی از مهمترین نکات در نورپردازی نمای ساختمان و انتخاب این نما استفاده از نمایی است که از بازتاب نور جلوگیری کند. از نمای سرامیکی برای ساختمان خود استفاده میکنند، باید بدانند که این نما بازتاب نور بسیار زیادی دارد و از تابیده شدن آفتاب به داخل خانه و یا ساختمان جلوگیری میکند؛ پس بهتر است که برای نمای خارجی، از سرامیک استفاده نکنید و به جای آن میتوانید از سرامیک در طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی دکوراسیون تجاری و یا اداری استفاده کنید. This c​ontent has been do ne ​by behsaznama C ontent Genera​tor DEMO!

کارخانه سرامیک

در صورت انجام این کار حتما باید از رنگ های پایدار در برابر مسائل آب و هوایی استفاده کرد، چون این بست ها در معرض آسیب دیدگی بر اثر عوامل جوی قرار دارند. 1. در طراحی نمای ساختمان با سرامیک، از مدل های براق و رنگ روشن استفاده نکنید. اگر میخواهید ساختمان آرامی داشته باشید که به هیچ عنوان سر و صدای بیرون به داخل آن سرایت نکند، به هیچ عنوان از نمای سرامیک استفاده نکنید. از سنگهای حکاکی شده، تیلهها، سنگهای رنگی و غیره استفاده شده است که در سازههای نمادین مانند تاج محل، هاوا محل و غیره استفاده شده است. سرامیک پرسلانی نسبت به سرامیک معمولی در مواد اولیه مقداری تفاوت دارد مثلا خاک رس یکی از مواد اولیه سرامیک پرسلانی است و این سرامیک مقاومت و دوام خیلی بالاتری داشته در دمای بالاتری نیز ساخته و تولید می شوند. 60 تولید می شود. این نوع سرامیک در دمای بالا و حدود 1400 درجه تولید می شود. در این روش، سنگ، آجر، چوب، شیشه یا هر نوع متریال دیگری که مورد استفاده است را از طریق اتصالات و چهارچوبهای فلزی به دیوار متصل میکنند.

در روش سنتی، معمولا سنگها را با ملات و چسب سیمانی روی دیوار نصب میکنند. اما در اجرای نما خشک ساختمان به اصولی توجه میشود که هم امنیت مورد نیاز را تامین میکند و هم زیبایی خاصی به ظاهر ساختمان میبخشد. در قسمت بالا متوجه شدید که این سرامیکها میتوانند چقدر برای نمای بیرونی ساختمان شما ضرر داشته باشند. به دنبال یک طراح خوب برای طراحی نمای سرامیکی ساختمان خود میگردید؟ نمای سرامیک مشکل وزن را تا حدود یک چهارم وزن سنگ حل کرده است ولی مشکل پیوستگی سرامیک و نما به جزدر موارد اندکی حل نشده است و با استفاده از روش های نصب سعی در حل مشکل پیوستگی اجزای نما وجود دارد. بر اساس نحوه ی نصب و قرار گرفتن قطعات در نمای خشک، این نوع نما را به دو دسته ی نمایان و غیرنمایان تقسیم میکنند. اما بهطور کلی میتوان آنها را به چند دسته تقسیمبندی کرد.

مزایای نمای سرامیک خشک

اما نکته قابل توجه این است که افراد بدانند دلیل ممنوعیت استفاده از سرامیک در نما چه چیزی میباشد تا بتوانند نمایی برای ساختمان خود انتخاب کنند که مناسب آنها باشد. در پاسخ به این سوال باید گفت که هر کدام از این نماها، به شکل خاصی نصب میشوند. 5. همه اتصالات نما باید از مقاومت کافی در برابر رطوبت، گرما، سرما و نفوذ گازها برخوردار باشند. به همین دلیل، در بسیاری از نماها، سرامیک طرح سنگ، جایگزین سنگ نما شده است. در این روش که وقت گیر است بایستی دقت کرد تا اتصال بین ملات و سرامیک محکم باشد در غیر این صورت با وارد شدن ضربه کوچکی به ساختمان و یا شوک حرارتی، سرامیک از نما جدا می شود. توجه داشته باشید که در اجرای نمای خشک ساختمان، فاصله کمی بین دیوارها و نما وجود دارد. سرامیک پرسلان نمای ساختمان، مزیت های زیادی نسبت به دیگر مصالح نما دارد. ​Content was creat ed with the ᠎he​lp ​of behsaznama Content Generator DEMO !

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از این مطلب دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید