9 تأیید شده نمای سنگ روش‌ها

در طرف نما بر روي لايه آلومینیومی یک لایه استر قرار دارد و بر روي آن پوشش رنگ (PVDF) و بر روي آن فیلم محافظ جای می گیرد. پوشش هاي PVDF داراي مقاومت عالی در برابر عوامل جوي و سا یش بوده و قابلیت خود خاموش شدن دارد. به طور مثال برای شرایط گرم و مرطوب این فضای خالی به گونه ای طراحی می شود که هوای داخل آن قابل تهویه باشد، اما برای شرایط اقلیمی سرد و گرم و خشک نما به شکلی طراحی خواهد شد که هوای داخل فضای خالی محبوس شود که همین مهم ضريب عايق شدگی ساختمان را نسبت به هوای خارج افزایش می یکی از مزیت های قابل توجه نمای خشک قابلیت بازیافتی آن است که میتوان پنل ها و مصالح استفاده شده را جمع آوری نمود و از آنها مجددأ استفاده کرد . استرچ متال به عنوان یکی از متریال های مدرن جهت پوشش نهایی در نمای دوپوسته قابلیت نورپردازی در شب را برای ساختمان فراهم می آورد . Po᠎st h᠎as ᠎be en g en​erated by behsaznama C onte᠎nt Gen er ator DE MO.

سرامیک نمای خشک

در اغلب شهرهای پیشرفته و مدرن جهان بناهایی با نمای کامل شیشهای به چشم میخورد که آنها را از دیگر شهرها متمایز میکند. مصرف سنگ در نمای سنگی در هر متر مربع 80 تا 100کیلوگرم است و 40 برابر وزن ساختمان شما را سنگین تر میکند، مصرف آجر در نمای آجری برای هر مترمربع 20 تا 40 کیلوگرم است ،در حالیکه مصرف مینرال در نمای مینرال 3تا 4کیلو گرم است. همچنین درمورد مصرف کنندگان متصل به شبکه نیز، استفاده از سیستم های فتوولتاییک گام مهمی در بهبود مدیریت مصرف محسوب می شود . موضوع مهمی که در مورد پنل هاي کامپوزیت فلزي باید در نظر داشت کم بودن مقاومت حرارتی این مصالح است. می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در نورپردازی نما نیز استفاده از رنگ ها، سایه ها و روشنایی ها باید از یک مفهوم و هدفی تبعیت نماید. از طرف دیگر روکش خارجی به یک لایه محافظ خارجی اشاره دارد که پوشش ساختمان را محافظت و زیبا میکند.

کشور ایران در منطقه اي با میزان بالایی از جذب انرژي خورشيدي قرار گرفته است؛ بنابراین، باید سیاست ها و راهکارها طوری تنظیم شود که بتوان از این منبع انرژی بیشترین بهره را گرفت. 2- استفاده از انرژی حرارتی خورشید و تبدیل آن به انواع انرژي هاي ديگر و یا استفاده مستقیم از آن. به صفحه اي که انرژی تابشی خورشید را به انرژي الکتریکی تبدیل می کند، سلول یا باطري فتوولتاییک (خورشیدی) و به مجموعه چند سلول خورشیدی که در کنار یکدیگر ، یک صفحه راتشکیل می دهند، پنل فتوولتاییک می گویند. انرژی حاصل از تابش خورشید بزرگترین منبع تجدید پذیر انرژي روي کره زمین است و اگر فقط یک درصد از صحراهاي جهان با نیروگاه هاي خورشيدي به کار گرفته شوند، همین مقدار برای تولید برق سالانه جهان کافی خواهد بود. در واقع این نما به سبکی تولید و نصب میشود، که سنگینی زیاد شیشههای نما، وزن خود را بر روی سازه کرتین وال یا همان لاملها و شاسی کشیهای نما میاندازد. سرامیک خشک پرسلانی تولید شده مخصوص نما به دو شکل کلی در بازار صنعت سا ختمان کشور عرضه می گردد که شامل سرامیک مجوف پرسلانی و سرامیک تو پر پرسلانی که اصطلاحا سرامیک یک سانتی متري و يا فول بادي نیز گفته می شود.

طراح و مجری نمای خشک

از این مصالح نوعی پنل ساندویجی است که از دو پوسته نازك فلزي تشکیل شده که در یک فرایند پیوسته تحت فشار، حرارت و تنش کنترل شده به یک مغز ها پلاستیکی متصل می شود. به سوی همین دلیل هم، برخلاف آنکه این حیاط میتوانست مایة زاد قورباغه و گرمابه رفتن استخبار مرکز فضاهای بستة کران ها خود باشد و زنجیرهای از فضاهای مرتبط با یکدیگر به قصد هویت آورد، نماینده شکسته مرکز آنها است. به همین دلیل ، ما در چوب و چکش به اهمیت واقعی نمای ساختمان میپردازیم. در سال هاي اخير، به دلیل محدودیت و گرانی سوخت های فسیلی و نیز مسائل زیست محیطی، استفاده از انرژي هاي نورشد بسیاری داشته است. افزایش راندمان حرارتی نما به واسطه جریان لایه هوا در پشت پوسته نما در فصول گرم سال (اواخر بهار و تابستان ها ) فضای خالی بین دیوارهای خارجی و پوسته نما مانند یک دود کش عمل کرده و با هدایت جریان هوا به سمت بالا با عث تخليه حرارت ذخیره شده بر روی دیوارها که در اثر تابش خورشید بر روی پوسته نما ایجاد شده است ، می شود و در فصول سرد سال (پاییز و زمستان) عایق نصب شده بر روی دیوار نع هدررفتن گرما از طریق دیوار های خارجی ساختمان می شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه اجرای نمای سرامیک خشک وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید