8 نکته برای شروع ساختن یک کرتین وال که همیشه می‌خواستید

تواند حالت عمود ۹۰ درجه، نیم دایره یا سه وجهی را داشته باشد و هر کدام می تواند تاثیرات متفاوتی را در نما بگذارد. کاشیهای سرامیکی میتوانند کف اتاقها، سرویسهای بهداشتی، و همچنین دیوارها و آشپزخانه را تزئین کنند. برای کاشی سرامیک آشپزخانه، کاشی سرامیک سرویس بهداشتی، کاشی سرامیک حمام، کاشی سرامیک دیوار، کاشی سرامیک کف و دیگر فضاهای داخلی و خارجی، انواع مختلفی وجود دارد که بسته به نیاز، میتوانند از میان کاشیهای با طرح و لعاب گوناگون انتخاب شوند. انواع لعابهای کاشی و سرامیک با طرح و ظاهر پولیش، مات، سمی پولیش و شوگر، در مجموعه مهسرام ارائه شده که میتوانند بسته به ذوق و سلیقه شما و نوع کاربری فضا مورد استفاده قرار گیرند. در مجموعه کاشی و سرامیک مهسرام میتوانید بهترین نوع کاشی و سرامیک را متناسب با کاربری فضای مورد نظر خود بیابید. سرامیک و کاشیهای هر فضایی متناسب با کاربری آن فضا طراحی میشوند تا هم کیفیت لازم را داشته باشند و هم در طی زمان، با توجه به شرایط آن فضا، کارایی خود را حفظ کنند. ᠎This h​as been created by behsaznama Co nt ent  Ge nerator DE MO.

دتایل نمای خشک

به دلیل تغییر شرایط اقتصادی، پیشرفت های تکنولوژیکی، نوسانات جمعیتی و تغییرات فرهنگی، ، اصالت معماری در کشور ازبکستان دیده می شود. بنابراین، به نظر می رسد که بتوان آرایه ای از مدول های مبتنی بر الگوهای هندسی اسلامی را به کمک دانش اوریگامی به نمایی متحرک تبدیل کرد که تحت شرایط معین، تغییر شکل داده و از طریق تنظیم میزان ارتباط درون و برون، ابزاری برای بهینه سازی پارامترهای مرتبط با کارآمدی ساختمان، فراهم آورند. خانهای که در آن زندگی میکنیم، آشپزخانهای که در آن غذا میپزیم و مکانی که در آن کار یا استراحت میکنیم، با انواع محصولات متنوع کاشی و سرامیک در سایزها و اندازههای گوناگون و با کاربریهای متفاوت پوشانیده شده است. فضای زندگی روزمره ما با انواع محصولات کاشی و سرامیک احاطه شده است. مجموعه کاشی و سرامیک مهسرام برای همه انواع فضاها ، سرامیکهای کاربردی را در کالکشن خود ارائه کرده است. چه عواملی در انتخاب کاشی سرامیک فضاها تاثیرگذار است؟ Th​is post w as w᠎ritt​en  with ᠎GS A Cont ent  Generato​r DE MO!

با ورود و رشد نمای خشک در ایران نیز، همین روال کاری اجرا شد. در ایران نیز آجر به عنوان نمای سنتی ایران شناخته شده که از قرن ها پیش تاکنون مورد استفاده در نمای بسیاری از بناهای کوچک و بزرگ بوده است. متداول ترین نماهای مورد استفاده در ایران عبارت است از نمای آجری، نمای سنگی و نمای سیمانی ولی در بعضی از ساختمانها از نمای گچی استفاده مینمایند که به وسیله گچ بری و سر ستون سازی شکل زیبایی به نما میدهند با توجه به اینکه گچ از مصالحی است که در مقابل آب مقاومت نمینماید باید توجه نمود که برای نما سازی از گچ مخصوص که در مقابل آب مقاوم باشد استفاده نمایند. معمولا شیشه های به کار برده شده برای نمای کرتین وال مدرن در روند ساخت، قیمت، دوام، مقاومت در برابر ضربه، ایمنی و پایداری نما تاثیر می گذارند. سختی، مقاومت مکانیکی، فیزیکی، شیمیایی مواد تشکیل دهنده زیاد بوده و در طی مدت زمان طولانی از دوام رنگ و میزان پیوستگی ذرات کاسته نمی­ شود. نرده شیشه های ریلی با دارا بودن فاکتور متریال آلومینیوم و روکش های با تنوع رنگ بسیار بالا گزینه ای خلاقانه و قابل اطمینان جهت استفاده در پروژه های مختلف تجاری و اداری می باشد .

کرتین وال فیس کپ: در این روش از اجرای کرتین وال بعد از اجرای لامل ها عمودی و افقی (پروفیل های آلومینیومی) و نصب شیشه از اتصالات آلومینیومی به نام پرشر پلیت که وظیفه مستحکم نگه داشتن شیشه را بر روی پروفیل های آلومینیومی ایفا می کند، استفاده خواهند کرد، در پایان نیز برای زیباتر دیده شدن نمای کرتین وال از کپ هایی (درپوش) استفاده خواهد شد که از تنوع رنگ و طرح های متفاوتی برخوردار هستند. در روش اجرای نمای خشک ابتدا شاسی کشی فولادی به صورت طولی و عرضی صورت میگیرد که در این روش و معمولاً شاسی کشی توسط پروفیل قوطی و میلگرد انجام میشود و پانل آجر نما به صورت مستقیم و با استفاده از بست مخصوص به شاسی فولادی متصل میشود. نرده شیشه ای فیکس پوینت از لحاظ زیبایی بسیار شبیه به دکمه های لباس که طراحان مدل می کوشند با طرح دار بود و تغییر در ابعاد آن طرحی نو به مد های خود بدهند . برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آنچه می‌توانید یاد بگیرید از فاکتور گیتس درباره مجری نمای سرامیک خشک

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجری نمای سرامیک خشک وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید