7 کرتین وال خطا بهتر است هرگز بسازید

در صورتی که ساختمان نیاز به پیچ و رولپلاک نما دارد بهتر است قبل از گرم شدن و یا سرد شدن هوا و قبل از باران و وزش باد های شدید این کار را انجام داد. قبل از نمای خشک متریال نما با ملات یا چسب سیمانی به سازه اصلی ساختمان فیکس می شد، در این روش نصب امکان استفاده از عایق کاری برای سازنده وجود نداشته و همچنین در ارتفاعات زیاد بار باد وارد شده به سازه باعث کاهش استحکام متریال نما و نهایتاً باعث سقوط آن شده که خطرات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. برای استفاده از این روش نیاز به فرد ماهری است همچنین باید از چسبی که از نظر خصوصیات فنی با آجرهمخوانی داشته باشد استفاده شود. طرح ها به منظور پاسخ به نیازمندی های منظم و هماهنگ با آن خلق شده اند، و اصول قابلیت محیطی را تشویق می کنند روند طراحی داخلی یک روش شناسی قاعده دار و هماهنگ را دنبال می کند. یک طراح داخلی کارش را فراتر از خیلی از انضباط ها، از جمله روانشناسی محیطی، معماری، طراحی تولیدی و دکوراسیون تجاری (از نظر زیباشناسی و فضایی) ترسیم می کند. 8. در اجرای نمای مدرن پیمانکار نما باید متریالهایی را در این خصوصانتخاب و استفاده کند و و برای انتخاب آن لازم است نکاتی را در نظر بگیرد تا عمر نمای ساختمان افزایش بیابد و مدت زمان بیشتری قابل استفاده باشد .اگر دقت نمایید بسیاری از خریداران کیفیت یک بنا را بر اساس پوسته آن می سنجند و در در صورتی که از مصالح مرغوب استفاده نشود فضای کلی کار بی کیفیت خواهد بود.

کاری که می توانید در مورد اجرای نما انجام دهید که در 15 دقیقه آینده شروع می شود

در حالات زیباتر و ظریفتر، هنگامیکه تداوم بصری و فضایی بین دو فضا مورد نظر می باشد یک اختلاف سطح می تواند علامت گذر از یک فضا به فضای دیگر قرار گیرد. لازم به توضیح است که کلیه فرآیند های اجرایی گروه مهندسی AGK ( دارای تاییدیه طراحی و اجرای کار از شرکت ALCAN آلمان ) توسط دستگاه CNC انجام و با ابزار دقیق کنترل میگردد. به صورت مشخص جریمه ای برای اجرایی نشدن ضوابط نما وجود ندارد اما فرآیندی که تعریف شده به کنترل طرح ها می پردازد. همچنین در صورت لزوم و نیاز مشتریان محترم برای پروژه های خاص ، AGK مبادرت به ارایه خدمات نظارتی و اجرای پروژه می نماید . شرکت ایناب به عنوان یکی از شرکت های باتجربه و با سابقه در زمینه اجرای نمای کامپوزیت با استفاده از افراد متخصص و با تجربه آمادگی اجرای نمای کامپوزیت را در هر سطح و متراژی را در سراسر کشور دارد.نمای کامپوزیت برای ساختمان های با کاربری های مختلف در سراسر کشور و همچنین دنیااستفاده می شود. اجرای نمای ساختمان ها از متریال متعددی ساخته می شود. طراحی نما به بهترین شکل انجام شده و جلوه خاصی به ساختمان داده است.

به من 15 دقیقه فرصت دهید، من حقیقت اجرای نما را به شما خواهم گفت

در طراحی پروفیل های این سیستم مباحث مربوط به زلزله, باد و محاسبات استاتیکی رعایت شده و مصالح مورد نیاز هر پروژه بنا به اقتضای هر پروژه جداگانه محاسبه و خصوصیات پروفیل کرتین وال مربوطه مشخص می گردد. انتخاب مقاطع فوق محاسباتی بوده و با توجه به ارتفاع ساختمان، اندازه مدولها، فاصله براکت ها(مهار پروفیل) مشخص خواهد شد. این سیستم قابلیت اجرا در دهانه های بزرگ را دارا می باشد و در ضمن امکان استفاده از درپوش ها (cover plate) در انواع مقاطع تخت، قوسی، مستطیل شکل و مربع شکل وجود دارد. 2.عدم نیاز به کارگر حرفه ای جهت نصب : اجرای سیتم نمای خشک در ابتدا نیاز به مطالعات مهندسی دارد و به غیر از مهندسین ناظر پروژه، پرسنل اجرایی دیگر می توانند کارگران ساده آموزش دیده باشند. پروژههای اجرایی این شرکت از نمونههای فاخر اجرای نمای در کرمان است. باید تمامی عناصر اولاً متناسب با فرم تشکیل دهنده فضا و ثانیاً از یک خانواده باشند.

در تمامی پیچ های رولپلاک روی انها بتونه همرنگ زده میشود. بنابراین نما به عنوان یک عنصر جدایی ناپذیر در معماری، باید از تمامی جوانب مورد بررسی قرار گیرد و برای طراحی و اجرای آن وقت و دقت بسیاری صرف گردد. شرکت نماکاران عصرنوین یکی از اولین شرکتهای مجری و طراح انواع نمای خشک در کرمان میباشد، این شرکت با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در کرمان در زمینه طراحی و اجرای نمای آلومینوم در کرمان و اجرای نمای چوب در کرمان و فروش چوب ترمو در کرمان مشغول به فعالیت میباشد. اجرای نمای مدرن ساختمان شما، تخصص ماست. آنها فضا هایی تقریبا از هر نوع ساختمان شامل: هتل ها – فضاهای اداری – مدارس – بیمارستانها – فضاهای مسکونی – خصوصی – فروشگاهها – رستوران ها – تئاترها و ترمینالهای فرودگاه را طرح می دهند. عمل ورود می تواند گذر از درون سطحی باشد که نه بصورت واقعی بلکه بطور ضمنی بوسیله دو ستون با یک تیر در بالای سر بوجود آمده باشد. از آنجا که عمل ورود لزوماً عمل رسوخ در یک سطح عمودی است، به جای اینکه بوسیله ایجاد سوراخی در یک دیوار انجام پذیرد می تواند به شیوه ظریفتری عملی گردد.

نصاب نمای خشک

Th is c​ontent w as g ener᠎at ed with the ᠎he᠎lp  of behsaznama C​on᠎tent G en᠎er at or DE​MO!

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از شرکت های نمای خشک ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید