7 روش بهبود اجرای نما

بوسیه نوارهای آب بندی یا چسب های سیلیکونی ویژه، آب بندی این نوع نما انجام میشود. این نوع نمای خشک، با فواصل استاندارد از دیوارههای ساختمان اجرا شده و امکان قرارگیری تجهیزات و تاسیسات را نیز در فضای پدید آمده فراهم میآورد. شرکت معماری هیرادانا با تکیه بر توان بالای گروه طراحی خود و شناخت ضوابط و قوانین شهراداری همواره تلاش میکند تا طرحی متناسب با عملکرد ساختمان را ارائه دهد و در عین حال تمام ملاحظات قیمت طراحی نما را بابت طراحی نما مدرن و نما کلاسیک را دارد و در این زمینه از نرم افزار طراحی نما ویژه ای بهره میبرد و انواع سفارش طراحی نما را با دیده منت میپذیرد . پیش از هر چیزی بهتر است شناخت نقش نما در ساختمان و نحوه اجرای یک نمای ماندگار را بدانید. زمانی که ورق ها، آماده شدند، توسط پیچ یا پرچ، آنها را در مکان مناسب نصب میکنند. با باریک عایدی طرح درمییابیم که حیاط کارگاهها علیرغم نکات مدلل طرحش، اتصالی به سوی سکون واقع شده در مرکز ندارد.

زمان، نقش بسیار مهمی در صنعت ساخت و ساز دارد.

ما در این مطلب به شرح نکات طراحی و اجرای نما خواهیم پرداخت. در بخش هایی مانند ستون ها که برجسته هستند نیز از مفتول اسکوپ یا مفتول رابیتس استفاده میشود. بنابراین زمان عمر مفید عموماً برای رنگ نمای ساختمان پایه آب در نظر گرفته نمی شود خصوصاً اگر دمای محیط بسیار گرم باشد که در آن صورت هر چقدر زمان بگذرد از کیفیت مطلوب رنگ فاصله می گیریم. بنابراین می توان گفت کیفیت طراحی یک ساختمان نه تنها بر زیبایی خود ساختمان، بلکه روی سیمای شهر تاثیر دارد. زمان، نقش بسیار مهمی در صنعت ساخت و ساز دارد. در هر عملیات ساختمانی از بازسازی ساختمان تا نوسازی باید قوانینی را برای اجرا در نظر داشت. تا سال ۱۳۹۵ بارها شنیده شد که ساختمان قرار است به بهانهٔ بازسازی یا نوسازی خراب شود؛ چیزی که در هر بار با اعلام موضع مخالف از سوی مغازهداران و فروشندگان رو به رو میشد و این سازه به همان شکل، به زندگیاش ادامه میداد. نمای کرتین وال شیشهای در برابر باد و بارندگی مقاوم بوده و از نفوذ آب به قسمتهای داخلی سازه و به هدررفتن گرما جلوگیری میکند. به این ترتیب که وزن شیشه ها، بر روی سازه کرتین وال و شاسی کشی های مربوط به آن، سنگینی می کند و هیچ بار مرده حاصل از وزن شیشه ها و بار انرژی های حاصل از طوفان، باد و…

در حالی که در مصالح سنتی؛ افراد بیتجربه و با دانش کم امکان بررسی و اندازه گیری این هماهنگی رفتاری را نداشتند و آسیبهای جدی به بار میآورد. سایر ویژگی های کلیدی طراحی را می توان در آشپزخانه ها یافت ، جایی که ترکیب رنگ های گرم چوب همراه با رنگ های براق و سفید تضاد ایجاد می کند. اولین نقشی که نما در ساختمان دارد، حفظ ساختمان از آسیب های جوی است. این نوع کامپوزیت ازساده ترین انواع در اجرای کامپوزیت نما است. به همین ترتیب برای انواع کاربری های دیگر نیز باید به خصوصیات و عملکرد ساختمان توجه کرد. انواع سنگ نمای ساختمان چیست و هرکدام چه ویژگیهایی دارند؟ اگر نمای یک ساختمان مسکونی را طراحی می کنید، باید حس دعوت کنندگی و آرامشی که یک خانه دارد را در نظر بگیرید. برای رویه، نیز توسط اجزای موقت یا دائم، قالب شکل را ایجاد کرده و رویه را پرداخت میکنند. انتخاب درست مصالح تشکیل دهنده نما نیز اهمیت زیادی دارد. انتخاب نوع نما و طراحی یکی از مهم ترین المان هایی است که هر کسب و کاری جهت نمایش برند و هویت خود به آن نیاز دارد. در روش بعدی استفاده از اب و سیلیس است که لکه ها و جرم های سخت را با ان شست شو می کنند.

3. در لا به لای خطوط و بافت سنگ ترک و خوردگی نباشد.

8. باید به مدت ۲ یا ۳ روز دوغاب پشت سنگ را آب پاشی کنیم. 5. برای دوغاب این نوع نما، باید از ماسه شسته استفاده کرد. قبل از اجرای نما، سطح زیر کار باید بندکشی، شمشه گیری، خراشیده یا آجدار شود. در این مرحله سطح زیر ساز باید به طور کامل صاف و تراز باشد. نمونه ای از نمای کامپوزیت را در عکس زیر مشاهده کنید. پس از اینکه طرح نما تایید گردید(از طرف طراح ، کارفرما و مجری ) شما به راحتی می توانید مقدار متریال مصرفی را با برآورد حداکثر برای سنگ ۲۵ درصد بالاتر و برای آجر ۳۰ درصد بالاتر از متراژ تهیه نمایید. باید دقت شود فاصله هر شمش از شمش دیگر، حداکثر یک متر باشد. اگر طراحی نما بدون توجه و دقت کافی انجام شود و پیروی سبک های روتین باشد، منجر به بی هویتی ساختمان و بافت شهر خواهد شد. 3. در لا به لای خطوط و بافت سنگ ترک و خوردگی نباشد. 1. اول اینکه سنگ بافت و شکل مناسبی داشته باشد.  This has ​been gener᠎ated ᠎wi th behsaznama Conte​nt G​en᠎er ator D​em​oversion.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نمای مدرن لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید