6 پیشنهادات برای شروع ساخت یک نمای خشک شما همیشه نیازمند

در مقاله قبلی که ازهمین وب سایت منتشر شد انواع آجرهای نما را نام بردیم و درمورد هرکدام توضیح مختصری دادیم. معاون بنیاد مستضعفان پس از این رخداد، مقاومت ساختمان را ستود و اعلام کرد «اگر حریق همان موقع خاموش میشد این بلا سر پلاسکو نمیآمد»؛ همچنین اعلام شد که استاندارد مقررات ملی ایران در هنگام این رخداد، برای یک ساختمان فلزی نزدیک به دو ساعت در آتشسوزی است، اما ساختمان پلاسکو با حرارات بالای ۷۰۰ درجهای، سه ساعت در آتشسوزی دوام آوردهاست و این داغی در مرکزها تا هزار و ۴۰۰ درجه نیز بودهاست. از نمای سپید و سرخ سالهای نخستین برج پلاسکو و مجسمهٔ تبلیغی «کانادا درای» نارنجیرنگ که روی برج نصب شده بود، در سالهای آخر، تنها قطعههایی فلزی باقی ماند بود. سهم اشتغال ساختمان پلاسکو در صنعت پوشاک کشور حدود ۰٫۶ درصد بود که نشانی از نقش بسزای آن در اشتغال بود. همگی داراییهای حبیبالله القانیان، از جمله ساختمان پلاسکو و ساختمان آلومینیوم، مصادره شده و به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی داده شدند تا تلاشهای بازماندگان برای پس گرفتن آنان، سودی نداشته باشد. 4- این نوع سرامیک خشک پرسلانی دارای قطعات مخصوص برای کنج ها ، کف پنجره ها و فلاشینگ های ساختمان است که ظرافت زیاد به نمای تمام شده و قابلیت رگلاژ و آب بندی بالا را به محصول می شرکتهای نمای خشک دهد.

شرکت های نمای خشک

برای طراحان شهری و معماران نماد یک دوره از معماری در ایران است. لزوم شستشو نما دوره ای ساختمان ها در کلان شهرها احساس می شود. بنابراین، به منظور جلوگیری از جلب توجه بست ها می توان آن ها را با رنگ های کوره ای الکترواستاتیک متناسب با رنگ سرامیک پوشاند و یا در ترازهای پایین تر که امکان رویت بست ها وجود دارد، از روش نصب پنهان یا روش های نصب­تر استفاده کرد. بر اثر آتشسوزی ساختمان پلاسکو و عملیاتهای آواربرداری پس از آن حدود ۲۳۵ تن مصدوم شدند که برخی از آنها به صورت سرپایی درمان شدند. به گزارش اقتصاد آنلاین در دی ۱۳۹۹، «اگر سختگیریهای شهرداری برای ایجاد ایمنی کامل نبود، به گفتهٔ فتاح؛ کسبه تا پایان سال هم (زودتر) مستقر میشدند.» و این وبگاه افزود: «هرچند پروندهٔ پلاسکو تا چند ماه آینده بسته میشود اما دو اقدام، آن را به نماد بیقانونی تبدیل کرد. اما طبق خاطرات محمد یگانه، منتشرشده در مجموعهٔ تاریخ شفاهی دانشگاه هاروارد، هژبر یزدانی، سرمایهدار بهایی، هر دو این ساختمانها را در سال ۱۳۵۴ از القانیان خریده بود که پلاسکو با قیمت ۲۰ میلیون تومان آن زمان معامله شد. محمدتقی احمدی در این نشست گفت: «فروریختن ساختمان پلاسکو نمادی از قصور و ناکارآمدی بسیاری از دستگاهها بود، قصور و کاستیهایی که چندین دهه بر یکدیگر انباشته شده بود».

در این نشست اعضای هیئت ویژه گزارش ملی بررسی حادثه ساختمان پلاسکو، تشکیل نشدن تیم ایمنی در ساختار فرماندهی حادثه را به عنوان ضعف اساسی در فرماندهی حادثه در مقطع قبل از ریزش عنوان کردند. نشست خبری هیئت تحقیق دربارهٔ رخداد، ۱۹ فرودین ۱۳۹۶ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. ۱۱ آبان ۱۳۹۴. دریافتشده در ۱۹ ژانویه ۲۰۱۷. باید توجه داشت که ویژگیهای کاربردی، شیوه نصب و متریال مصرفی در هر مورد دارای پروتکلهای اجرایی و استانداردهای ویژه و لازمالاجرایی است که بهدقت مورد توجه قرار میگیرد. در این زمینه برنامه های زیادی برای مدیریت مصرف انرژی در جهت سهولت نگهداری، بهبود مداوم، ایمنی و بهره وری ساختمان و افزایش عملکرد اجزای ساختمان صورت گرفته است. به گزارش بخش فارسی دویچه وله، «ساختمان پلاسکو برای خیلیها در تهران یادگاری از دوران جوانی یا کودکی است. بر پایهٔ اعلام رسمی، شمار مفقودین غیر آتشنشان پلاسکو ۱۰ تن بودهاست که پیکر ۵ تن شناسایی شدهاست.

Five تازه کار روش اجرای نمای خشک اشتباهات شما ممکن است تعمیر در حال حاضر

ساختمان پلاسکو توسط حبیبالله القانیان، سرمایهدار یهودی، رئیس انجمن کلیمیان تهران و مالک شرکت پلاسکو، از بزرگترین صنایع پلاستیکسازی ایران، ساختهشد و نام ساختمان نیز از همین رو برگزیده شدهاست. به شکل کلی، پس از انقلاب ۱۳۵۷، ساختمان پلاسکو توسط بنیاد مستضعفان مصادره و کمکم به مرکز تولید، پخش و فروش پوشاک، عمدهفروشی و خردهفروشی تبدیل گردید. بر پایهٔ گزارشی در بیبیسی فارسی در اردیبهشت ۱۳۹۹، «با وجود اختلاف شهرداری و بنیاد مستضعفان بر سر مجوز ساخت پلاسکو، این ساختمان نیز همچون بسیاری دیگر از املاک متعلق به نهادهایی که بهطور مستقیم زیر نظر رهبر ایران فعالیت میکنند، بدون طی مراحل قانونی و اداری معمول در دست ساخت» قرار داشتهاست. پارکینگ و پروانهٔ ساخت از موردهای اختلاف میان شهرداری و بنیاد مستضعفان بودند. همچنین ساختمان پلاسکوی جدید عوارض خلافی ساختمان که چند برابر عوارض دریافت پروانهٔ ساخت است را پرداخت نکرد». روش اجرای نمای خشک، سیستمی خود ایستا و مکانیکی است و بدون به کار بردن ملات و دوغاب و در واقع به روش خشکه چینی انجام می شود. اتصالات سیستم Keil، در حقیقت اتصالات مکانیکی مخفی بدون نیاز به چسب هستند که برای پوشش دادن نما به وسیله انواع مصالح گوناگون به وجود آمده اند.

This po​st has ​be​en created  wi᠎th G​SA C​ontent Gen erator Demoversi on!

دیدگاهتان را بنویسید