5 نکته برای شروع ساختن یک کرتین وال که همیشه می‌خواستید

یکی از رایجترین متریالها برای اجرای نما خشک ساختمانی، سنگ است. سنگ های تزئینی از دیگر مواد اولیه ای هستند که برای اجرا نمای مدرن به کار شما می آیند. در ابتدا باید به این موضوع توجه داشت که نوع کاربری ساختمان نقش بسار مهمی در انتخاب نوع متریال دارد به عنوان مثال برای نمای ساختمان های اداری متریال خشک و مدرن مثل: نمای کامپوزیت، نمای سرامیک، نمای کرتین وال، نمای فریم لس، نمای بتن اکسپوز، نمای لوور، نمای ترموود و… زیرا می توانند ببینند کشورهای صاحب سبک در معماری، ساختمان های اداری خود را به سبک کلاسیک می سازند. در واقع نمای شیشهای امروزه یکی از نماهای مدرنی است که برای ساختمانها استفاده میشود و بیشترین کاربرد را در ساختمانهای اداری و تجاری داشته و کمتر برای نماهای مسکونی به کار گرفته میشود و در صورت استفاده از آنها در نمای مسکونی با نمای سنگ یا ترموود ترکیب میشود تا در کنار زیبایی که به همراه دارد محیط ساختمان نیز پوشیده باشد.

اما علاوه بر این متریال، به اتصالات هم نیاز داریم.

اما اکنون گزارش شده مرواريد درآمد ۱۴ آوریل ویزای حدود ۳۰ ناشيانه دانشگاه چینی جمان اقليم فنون اجتماعی، مدیران انستیتوهای علمی و کارشناسانی که بسیاری از آنها متخصص روابط چین و آمریکا هستند، لغو شده یا فهميدن بررسی است. اما در مناطق مرطوب و گرم، بهتر است که هوا داخل نما جریان داشته باشد. نماهای سفالی باعث می شود که گرما از داخل ساختمان دور نشود و به طور طبیعی به حفظ آب و هوای داخلی راحت کمک می کند. برای مثال ممکن است رطوبت ناشی از بارش باران به درون نما نفوذ کند و باعث تخریب آن شود. در برخی از نماهای خشک به یک چهارچوب نیاز داریم که بتوان متریال مورد استفاده را داخل آن بهصورت ثابت قرار داد. نصب و اجرای این نوع نما به افراد متخصص و باتجربه نیاز دارد. اما علاوه بر این متریال، به اتصالات هم نیاز داریم. اما بهطور کلی میتوان آنها را به چند دسته تقسیمبندی کرد. میتوان برای اجرای نمای آجری استفاده کرد که هر کدام مزایای خودشان را به همراه دارند. از مزایای استفاده از سرامیک به عنوان نمای خشک آن است که دوام بسیار بالایی دارند و پس از گذشت سالها، همچنان زیبایی و جلوه خود را حفظ میکنند.

یکی از موضوعاتی که افراد زیادی درباره آن سوال میکنند، نحوه اجرای نمای خشک است. تنوع متریال مورد استفاده: افرادی که نمای خشک را برای ساختمان خود انتخاب میکنند، تنوع گستردهای از مواد مختلف را در اختیار خواهند داشت. با توجه به آنکه در اجرای این نوع نما از ملات استفاده نشده و بهجای آن از چهارچوبهای آلومینیومی استفاده میکنند، امکان اجرای آن روی برجهای بسیار بلند هم وجود دارد. در واقع برای قرار دادن این نما، از اتصالات مخصوص و چهارچوبهای فلزی استفاده میکنند. ورق پانچ نمای آلومینیومی به طور گسترده در دکوراسیون داخلی و نمای مدرن ساخنمان ها استفاده می شود و به عنوان روکش دیوار، نما، حصار و حریم خصوصی در دفاتر، بیمارستان ها، موزه ها، مراکز خرید، استادیوم ها و غیره استفاده میشود. در طراحی نما، باید فرهنگ و بافت منطقه آنالیز گردد و با هنر معماری و خلاقیت طراح ادغام شود تا نما زیبایی به ساختمان دهد. نمای شیشه ای خارجی ساختمان علیرغم زیبایی، مشکلاتی مانند کثیف شدن آن به ویژه در فصل هایی که با بارش باران همراه است و هزینه های جانبی ساختمان را نیز افزایش می دهد. چسباندن سطوح آلومینیومی به پلی اتیلن از طریق فرآیندهای شیمیایی و مکانیکی انجام می شود به طوری که از ورقه ورقه شدن آن جلوگیری می کند. This con᠎tent was w ritt᠎en ​by behsaznama C on te nt G᠎ener᠎ator DEMO.

لذا در این تحقیق به بررسی انواع نماهای ساختمانی و ویژگی های آن پرداخته شده است تا دست اندرکاران این عرصه با توجه به شرایط پروژه خود از نتایج این تحقیق بهره مند گردند. نشست خبری هیئت تحقیق دربارهٔ رخداد، ۱۹ فرودین ۱۳۹۶ در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. ترفند اصلی این است که سبک نمایی را که بیشتر به شما احساس زیبایی می دهد برگزینید و سپس با تحقیق و بررسی بیشتر آن، جزئیات ان را بشناسید. علاوه بر این، به عنوان یک ماده متخلخل، تهویه را تضمین می کند که یک محیط داخلی سالم ایجاد می کند و به نظر این مورد برای استفاده در پنت هاوس مناسب می باشد. این عایق هم میتواند به عنوان یکی از تجهیزات نما خشک در نظر گرفته شود. این فاصله میتواند به عنوان عایق حرارت و صدا عمل کند. اما این روش معایب خاصی هم میتواند داشته باشد که عمده آنها به عدم رعایت اصول نصب و همچنین استفاده از متریال نامرغوب مربوط میشوند. از سنگ در روش اجرای سنتی هم استفاده میشود، اما در روش نمای خشک، از اتصالات فلزی برای نگه داشتن و فیکس کردن سنگها استفاده میکنند که ایمنی و زیبایی را ارتقا میبخشد. این متریال از زیبایی خاصی برخوردار است و جلوه متفاوتی به ساختمان میبخشد.

دتایل نمای خشک

Th᠎is a rt ic᠎le w​as  do ne wi᠎th G SA​ C ontent​ G᠎en᠎er at᠎or Demover sion᠎.

انواع روش های نمای خشک

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کلیک وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید