5 نمونه های خیره کننده از نمای مدرن زیبا

به دلیل عدم استفاده از روش های دوغابی در این روش، امکان اجرای این روش نما در بخش های مختلف نما، بالا و پایین نما و… برای مثال استفاده از پوشش نانو آجر نما، استفاده از نانو بر روی سطوح سنگی و سنگ های گرانیت امکان پذیر می باشد. جنس و نوع نمای انتخابی پارامتری است که روی قیمت تاثیر می گذارد. طراحی نمای ساختمان یک حرفه کاملاً تخصصی است و تنها یک معمار باتجربه می تواند ظاهر یک بنا را هماهنگ با محیط اطراف آن طراحی نماید. همچنین هر نوع خاکی را ضد آب کرده و یک لایه تقریبا غیر قابل نفوذ ایجاد می نماید. در زمستان پوشش گیاهی می تواند از ساختمان در برابر باد محافظت کرده و از طریق همرفت در امتداد نما و هوا بین پوشش گیاهی و ساختمان باعث کاهش اتلاف گرما شود. سبک بودن ساختمان و تغییر مکان های جانبی جداگانه، باعث عدم ترک خوردگی و سقوط مصالح از نما می شود. This po​st was gen​erated ᠎with behsaznama C on​tent G ener ator  D em​ov ersi on!

این اطلاعات به سادگی ممکن است شما را به تغییر می‌رساند نمای خشک مدرن تکنیک|چگونه یک نمای خشک مدرن را بدون خرج کردن دست و پا اجاره کنیم|آنچه باید از معلمان خود درباره نمای خشک مدرن می پرسیدید}

ایمنی و پایداری مولفه (درجمله) ساطع: تحرير دادن به قصد لحاظ تئوری و چها چهچهه به منظور ملاحظه عملی ثابت شده است که ويلا های پیچ و نگين ای به سوي دلیل کیفیت بهتر پایداری بیشتری مداخل علي السويه زلزله و نیروهای جانبی دارند . انتخاب مصالح با کیفیت باید در راس امور نماکاری قرار گیرد. کاهش خطای انسانی به دلیل تولید صنعتی مصالح، هماهنگی رفتار مصالح در برابر تغییرات دمایی، کاهش پرت مصالح به دلیل انجام محاسبات دقیق برای زیرسازی و طرح نما، وعواملی از این قبیل باعث افزایش کیفیت اجرای این نما می نمای خشک نمایان شود. در دهه های اخیر پدیده های شدید آب و هوایی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است؛ در نتیجه، آماده سازی خانه در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و محافظت اصولی از دیوارها بسیار مهم است. بنابراین استفاده از پوشش های نانو روی نمای ساختمان باعث افزایش طول عمر ساختمان می شود. همچنین وجود فاصله هوایی پشت کاشی سرامیکی عملکرد اکوستیکی خوبی بوجود می آورد. نکته دیگر در طراحی نمای ساختمان تلفیق فرم و عملکرد است. در عصر حاضر طراحی نمای ساختمان جزء اولویت های پیمانکاران و معماران محسوب می شود. در طرف نما بر روي لايه آلومینیومی یک لایه استر قرار دارد و بر روي آن پوشش رنگ (PVDF) و بر روي آن فیلم محافظ جای می گیرد.

برای نماهای کامپوزیتی، از پنل ها یا صفحات کامپوزیت آلومینیومی استفاده میشود و زیرسازی به روش فلزی انجام می شود. نانو نما پوششی کاملا نامرئی می باشد که می تواند به حفظ سطوح مختلف کمک کند. در کنار اجرای یک طراحی زیبا، نورپردازی نما نیز می تواند به زیبایی هرچه تمام تر نمای ساختمان و نمای خانه کمک کند. از ویژگی های این سبک می توان به قوس ها و ستون های تزئینی اشاره کرد. نمای ساختمان بر بدنه خیابان ها و چهره کلی شهر بسیار اثرگذار است، به همین دلیل هر گونه ناسازگاری بین نماها، کلیت نمای شهر را زیر سوال خواهد برد. استفاده از ایده های جذاب برای نمای بیرونی ساختمان می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی ساختمان مسکونی داشته باشد. جریان داشتن هوا در فضای بین نما و ساختمان، مانند شیش دوجداره عمل می کند. اما از طرف دیگر شما باید به فکر صرفه جویی در مصرف انرژی باشید. سالها است که بتنها با ساختاری جدید به عرصه صنعت نماسازی واردشدهاند، اما امروزه متحولتر از گذشته، طرحهای بیجان و یکنواخت خود را به کناری گذاشته و اکنون در قالب پنلهایی… پیدایش این ایده فلسفه خاص خود را دارا بوده و به منظور دستیابی به بهترین سطح آرامش دمایی بوده است که با مزیت هایی از جمله مصرف بهینه انرژِ و بالاترین میزان بهره مندی از نور طبیعی برخوردار بوده است.

سیستمهای نمای کرتین وال، که دارای لامل هستند، به دلیل شکل ظاهری و داشتن عایقهای حرارتی از عایقبندی بالایی برخوردار هستند و نفوذ پذیری در این دسته از سیستمهای مربوط به نمای ساختمان امکان پذیر نیست. شکل ظاهری ساختمان باید به گونه ای طراحی شود که هم با فضای پیرامون سازگاری داشته باشد و هم حجم داخل ساختمان را بیان کند. قابلیت تعویض و تعمیر قسمت های مختلف نما هم باعث کاهش هزینه های تعمیر و بازسازی می شود. همیشه باید بین حریم خصوصی ساختمان و فضای بیرون آن مرز مشخصی باشد و از ایجاد نماهای برون گرایی که حریم افراد را در معرض دید قرار می دهند، پرهیز گردد. در اغلب ساختمانهای تجاری و اداری، مجری نمای مدرن از شیشه به تنهایی استفاده میکند. برای مثال استفاده از آن می تواند نمای ساختمان را در برابر رطوبت و خسارات ناشی از آن ایمن کند. از این جهت می توان این نما را عایق صوتی و حرارتی در نظر گرفت. وجود دارد. از طرفی با این روش اجرای نما، می توان نماسازی را بالافاصله پس از اتمام اسکلت سازی ساختمان شروع کرد. در طراحی نما صرفاً نمی توان بر روی زیبایی و جذابیت تکیه کرد، بلکه عوامل دیگری نیز باید مورد توجه قرار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید