5 بهترین راه برای فروش نمای مدرن

سرعت اجرا: نمای ساندویچ پانل بدلیل بهره گیری از شیوه نصب آسان و علم روز جهان توانسته تا حدود زیادی سرعت اجرای نما را به افزایش دهد. اجرای هندریل شیشه ای باعث زیباتر شدن محیط شده و با بازتاب نور در روز سالن ها و ساختمان ها را روشن تر می کنند و با استفاده لامپ های کمتر می توان در مصرف برق و انرژی صرفه جویی کرد. 9. امکان اتصال آجر با انواع نماهای دیگر مانند سنگی و شیشهای و… امروزه در طراحی مدرن، از انواع آجر های نسوز که دارای عمر بالا و همچنین طرح ها و رنگ بندی های متنوع هستند استفاده می شود. آپند، ارائه دهنده انواع درب، پنجره و سایر محصولات آلومینیومی آلومینیومی است و محصولات خود را با تعهد به کیفیت، دوام، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش ارائه میکند. موقعیت جغرافیایی ساختمان و شرایط اقلیمی و آب و هوایی نیز تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت تمام شده این نوع نما دارند. انتخاب مصالح مصرفی برای نماکاری ساختمان علاوه بر سلیقه ی مشتری، به شرایط آب و هوایی منطقه ای که ساختمان در آن ساخته شده نیز بستگی دارد.

نحوه اجرای نمای خشک ساختمان

هرچند زیبایی نمای ساختمان اولویت بسیار زیادی دارد اما در هنگام تصمیم گیری برای انتخاب نما باید تمامی جوانب سنجیده شود تا بعدها پشیمانی به وجود نیاید. از گذشته تاکنون انتخاب بهترین و مناسب ترین نمای ساختمان همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. در ساخت نما باید اصول خاصی را در نظر گرفت و تمام عوامل حیاتی را که باید در کنار هم قرار داد. در این روش از هیچگونه ملات و یا چسبی استفاده نمیشود اما اجزای خاصی آن را تشکیل سرامیک پرسلانی میدهد. یکی از مهمترین علل رواج نما کامپوزیت شکلپذیر بودن مصالح آن هست به صورتی که تا ۱۳۵ درجه قابلیت تا شدن دارد. وجود هندریل در ساختمان های چند طبقه ای که پنجره دارای درب های بلند و رو به خیابان های اصلی بوده گزینه مناسبی است زیرا با باز کردن پنجره به عنوان حفاظی جلوی آن قرار دارد و از خطر سقوط جلوگیری می کند. استرچ متال به عنوان یکی از متریال های مدرن جهت پوشش نهایی در نمای دوپوسته قابلیت نورپردازی در شب را برای ساختمان فراهم می آورد . 8. روش اجرای نما به صورت خشک به عنوان نوعی عایق صوتی نیز عمل میکند. This h as been creat ed ​wi th behsaznama Conte᠎nt Gen᠎erat᠎or Dem​oversi᠎on!

با توجه به اینکه ضلعی که نمای ساختمان در آن قرار دارد معمولا نقش عمده ای در انتقال صوت و گرما را به داخل ساختمان ایفا میکند و همچنین چسبندگی ملات به والپست و اجرای صحیح نما بسیار مهم است انتخاب متریال مناسب جهت اجرای والپست امر مهمی می باشد که در مقاله ای دیگر به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت. همانطور که پیشتر بیان شد، هر کدام از روشهای بیان شده مزایای خاص خود را دارند و هر فرد با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب میکند. به نظر شما کدام سبک نما برای ساختمانهای تجاری اداری بیشتر مورداستفاده قرار میگیرد؟ اگر شما نیز از این دسته از افراد هستید، نگران نباشید چرا که این روش از زمانی که به ایران وارد شده، امتحان خود را در دوام و کیفیت به خوبی پس داده است. همچنین شاید برای طراحی نما از یک منصب رنگی دل آشوب کنید که این رنگارنگ از طراحی ریسک بالایی دارد و ظن از بین بتدريج زیبایی و کنتراست نمای شما بیشتر میشود . با گذشت زمان و افزایش میزان ساختوساز ساختمان در عصر حال حاضر، باعث افزایش نماهای خشن و سخت شده است که بیشترین موارد مورد استفاده در این نماها سنگ و صلب ساختمانی است که به آن نمای مدرن نیز میگویند ولی یکی از مزایای نمای سبز ساختمان ایجاد شور و اشتیاق بیشتر به نمای ساختمان است.

هزینه اجرای نمای بیرونی بیشتر از طراحی نما نخواهد بود. هر نوع نمایی با هر نوع مصالح ساختمانی و با هر هزینه ای که ساخته شود، علاوه بر زیبایی ظاهری و آرامش بصری، باید بتواند آسایش و ایمنی ساکنین و شهروندان را فراهم آورد. هزینه اجرای نمای بیرونی ساختمان چقدر است؟ سیستم کرتین وال پوشش بیرونی ساختمانی است که دیوارهای بیرونی آن غیر سازه ای است و فقط برای جلوگیری از ورود آب و هوا و ساکنان استفاده می شود زیرا کرتین وال غیر سازه ای است و می تواند از مواد سبک وزن… توجهها به طراحی تنها شامل معماران نشد؛ مردم عادی نیز آغاز به ساختن جوک با آن کردند و در نمونهای، طراحی ساختمان را همانند رنده دانستند. نمای کرتین وال : یکی دیگر از مصالح مورد استفاده برای نمای خشک که به دلیل زیبایی و ماهیت های منحصر به فردش مورد توجه و استفاده معماران به نام واقع شده است نمای کرتین وال نام دارد.کرتین وال یا دیوار پرده ای پوششی شفاف برای نمای ساختمان های امروزی و مدرن هستند که هیچ بار مرده از ساختمان را به دوش نمی کشند و تنها وزنی که تحمل میکنند وزن خودش و نیروی باد وارد شده بر آن است.

دیدگاهتان را بنویسید