5 ایده‌های شیک برای جزئیات اجرای نمای سرامیک خشک شما

نمای سرامیک خشک را میتوان بر روی دیگر نماها از سیمان تا شیشه، اجرا کرد. عایق بندی صدا در ساختمان رابطه مستقیم با نوع مواد و متریال های به کار رفته در ساختمان دارد، بنابراین استفاده از پنل های عایق بندی و نصب درست آن در زیرسازی و اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی ، عایق بندی صدای ساختمان را ارتقاء می بخشد. این رنگ ها همچنین به راحتی با هر رنگ یا چیدمانی هماهنگ می شوند و مشتری را برای خرید وسایل یا انتخاب رنگ بندی محیط به زحمت نمی اندازند. این نوع سرامیک با تعبیه حالت کام و زبانه در دو وجه بالا و پائین آن ها، مسائل مربوط به آب بندی درز افقی نمای سرامیک خشک پرسلانی را به طور 100% حل می کنند، در این صورت هوا پشت آنها می رود ولی آب و رطوبت نفوذ ندارد. این نوع سرامیک خشک پرسلانی دارای قطعات مخصوص برای کنج ها، کف پنجره ها ساختمان است که ظرافت زیاد به نمای تمام شده و قابلیت رگلاژ و آب بندی بالا را به محصول می دهد. به این ترتیب که وزن شیشه ها، بر روی سازه کرتین وال و شاسی کشی های مربوط به آن، سنگینی می کند و هیچ بار مرده حاصل از وزن شیشه ها و بار انرژی های حاصل از طوفان، باد و… Art icle has be en gener᠎at᠎ed by ​behsaznama ᠎Cont​ent Generato r DEMO !

مزایای نمای سرامیک خشک

این نوع نمای ساختمان به بهینه سازی در مصرف انرژی کمک چشم گیری می کند و به جهت آزادی استفاده از روسازی های متفاوت ساختمان را در برابر ورود آب ، صوت و هوا مقاوم می سازد. سرامیک انواع مختلفی دارد که پرداختن به هرکدام از آنها خارج از بحث اصلی ما است زیرا سرامیکی که ما درمورد آن صحبت می کنیم سرامیک سفید است که مواد اصلی آن خاک رس است که مقداری به آن کوارتز، فلدسپات، آب و سایر مواد ها را اضافه می کنند ، و مواد حاصل از آن را شکل می دهند چیزهایی تولید می کنند و در حرارت بالا می پزند. سرامیک آب بسیار کمی را به خود جذب می کند و به عنوان عایق رطوبت، مانع از ورود آب به داخل ساختمان می شود. اگر درجزئیات اجرای نمای سرامیک خشک دقت کنیم می بینیم که به وسیلۀ ایجاد درزهای باز آب جمع شده در پشت پوشش اصلی نما، دفع می شود.

اینکه طراح و مجری نصب نما در کمترین زمان قادر باشد نما را روی ساختمان ایجاد و نصب کند اهمیت بسیار زیادی دارد. در اجرای نمای خشک سرامیک پرسلانی، انتقال حرارت به وسیلۀ جریان همرفت ایجاد می شود؛ (همرفت و تابش) اجرای نما سرامیک خشکمانند چتری ساختمان را در برابر این انتقال حرارت محافظت می نماید. بعد از نصب و اتمام اجرای نمای خشک باید کیفیت کل سازه نما را بررسی و آزمایش کرد. 5. هزینه که مجریان نما از شما دریافت می کنند باید بر اساس کار و خدماتی می باشد که ارائه می دهند. مجریان نصب نمای سرامیک خشک به خوبی قادر هستند که این سازه را روی نما نصب کنند. به دلیل داشتن سوراخ های موجود در بدنه سرامیک درصد قابل توجهی از حجم سرامیک خشک پرسلانی هوا می گیرد که این موضوع باعث کاهش وزن بخش پوشش نمای خشک می شود. در روش عمده به علت خرید بخش زیادی از این محصول در مدت زمان کم قیمت آن به طور چشمگیری کاهش می یابد و از این رو بسیاری از خریداران برای خرید این محصول از این نوع روش خرید استفاده می کنند. ۲۸۰۰ ( و دیگر آیین نامه های زلزله دنیا خواهد بود و طراحی زیرسازی و مصالح هر نما بر اساس اصول طراحی استاندارد و منطبق با شرایط مندرج در آیین نامه ۲۸۰۰ ایران و اتصال به سازه اصلی ساختمان می باشد، بدان معنی که در هنگام وقوع زلزله، حرکات بخش نما و متعلقات مربوطه بصورت جداگانه با تغییر مکان جانبی سازه صورت می گیرد و این موضوع مانع ورقه شدن نما و سقوط قطعات آن مشابه نمای دوغابی خواهد شد و لذا باعث کاهش تلفات انسانی و دیگر خسارات ناشی از سقوط نما خواهدشد.

جزئیات اجرای نمای سرامیک خشک

قیمت تمام شده این محصول است که به دلیل استفاده از تکنولوژی بالای ساخت آن که از نوع سرامیک های اکسترودی با شکل ویژه محسوب می گردند، بیشتر می شود. لالجین پایتخت سفال و سرامیک است و در چند سال اخیر هم به عنوان شهر جهانی سفال شناخته شده است اما قدمت سفال در آن بیشتر از سرامیک است و همانطور که در مطلب های دیگر گفته شده قدمت سفالگری در لالجین بیش از ۷۰۰ سال است ولی قدمت سرامیک حدود ۴۰ سال است. با شهر سفال همراه باشید. رنگ طوسی به دلیل ماهیت خنثی بودن خود و همچنین هماهنگی که با سایر طیفهای رنگی میتواند برقرار کند، بهراحتی میتواند در فضای دکوراسیون داخلی شما چه در فضای پذیرایی و چه در فضای آشپزخانه با سایر رنگها ترکیب شده و جایگزین خوب و بسیار مناسبی برای افرادی است که با تمیزی سرامیک روشن مشکل دارند. اگر در طراحی سرویس بهداشتی به دنبال تفاوت و منحصر به فرد بودن هستید، قطعا بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی ، طلایی خواهد این مطلب بود. این نوع از سرامیک ها اغلب برای فضای سالن استفاده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید