4 رازها و تکنیک‌ها: نحوه استفاده نمای ساختمان برای ایجاد یک موفق کسب و کار(محصول)

پس از جای گذاری براکت های فلزی و پروفیل های عمودی و افقی آلومینیومی نوبت به نصب سرامیک خشک می رسد. نمای ساختمان اولین برخورد افراد با آن را می سازد؛ از همین رو انتخاب یک گزینه مناسب بسیار اهمیت دارد. بتن کاری بسیار خوش­نما و بادوام و مقاوم به آب و هوا جهت استفاده در نمای خارجی ساختمان می­باشد. از این متریال علاوه بر نمای بیرونی، برای فضای داخلی اماکن مانند مغازه، حیاط و بالکن نیز استفاده می شود. سرامیک ها مشابه انواع سنگ ساخته می شوند، آنها نه تنها زیبایی و خطوط انواع طرح سنگ را دارند، بلکه هم از قیمتی مناسب تر برخوردارند و هم معایب و آسیب های سنگ طبیعی را ندارند. این نوع سرامنیک ها با ملات ماسه سیمان، حتی در نمای خارجی قابل نصب هست. نوع دیگری از سرامیک های ساختمانی با ویژگی ها و اشکال خاص تولید می شود که چینی بهداشتی نامیده می شود . مانند هر چیز دیگر، سرامیک ها هم از پیشرفت علم و تکنولوژی بی نصیب نمانده و به طور مداوم نمونه های زیباتر و کاراتر از آنها تولید می گردد.

یک طرح ساده برای نمای ساختمان

سرامیک ها با طرح چوب و انواع طرح های ساده و فانتزی دیگر نیز با ابعاد مختلف در دسترس هستند، می تواند نمونه های زیبا را در سایت مارکت سرام مشاهده فرمایید. در غیر این صورت پس از نصب غیر یکنواختی در ابعاد مشخص خواهد شد . بهتر است بدانید که تغییرات آب و هوایی و تغییرات جوی، سرامیک را از سیمان جدا میکند و این موضوع باعث شکستگی و ترک خوردن سرامیک خواهد شد و حتی در بسیاری از موارد میتواند برای کسانی که جلوی ساختمان هستند خطر آفرین باشد؛ پس بهتر است از سرامیک در نمای خارجی ساختمان خود استفاده نکنید و به جای آن از سرامیک برای طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی دکوراسیون اداری و تجاری استفاده کنید که برای این کار میتوانید با شرکت معماری آشینه تماس بگیرید. نمای ساختمان یک حیطه کاملا تخصصی است و اجرای مهندسی و استاندارد انواع سیستمهای نمای خشک و نماهای مدرن بدون دانش و تجربه ممکن نیست؛ از این رو اهمیت وجود مشاور نما برای انواع پروژهها، خصوصا پروژههای بزرگ مقیاس، ضرورت پیدا میکند.

، تنوع و زیبایی ظاهری دارند.

به همین جهت معماران در دهه های اخیر در طراحی خود از سرامیک سایز بزرگ استفاده میکنند.عمده استفاده سرامیک اسلب در لابی ها و سالن های بزرگ میباشد همچنین از سرامیک اسلب با ضخامت بیشتر از 2 سانتی متر در تولید محصولات تزئینی استفاده میشود.از سرامیک اسلب ( سرامیک سایز بزرگ ) در تولید روشویی نیز استفاده میشود.یکی دیگر از کاربردهای سرامیک سایز بزرگ استفاده در لایت باکس ها میباشد. کاشی ها ظریف تر هستند و تنوع طرح و رنگ بیشتری نسبت به سرامیک دارند، همچنین آنها استحکام کمتر و جذب آب بیشتری در مقایسه با سرامیک دارند و همین امر گواهی است بر مناسب بودن کاشی برای پوشش دیوارها. اگر علاقه مند به کاشی ها و تنوع آنها هستید، پیشنهاد می کنیم که سایت مارکت سرام را بررسی نمایید. 5. انواع سرامیک نمای ساختمان، تنوع و زیبایی ظاهری دارند. ساخت کاشی در کشور ما قدمت طولانی دارند و ایرانیان همواره بر اهمیت کاشی و مزایای استفاده از آن آگاه بوده اند. کاشی و سرامیک دو گونه مشابه هستند که در بسیاری موارد، هم پوشانی زیادی با یکدیگر دارند. Post h᠎as  be᠎en gen erated ᠎by behsaznama​ Content Gen er᠎at᠎or Demoversion!

کارخانه سرامیک

کاشی و سرامیک های بین کابینتی . یکی از سنگ و سرامیک های نوین که از نمای خارق العاده و زیبایی برخوردار است، سنگ و کاشی اسلب میباشد. در سخن مردم، عموماً به پوشش دیوار کاشی اطلاق می گردد و سرامیک را به عنوان پوشش کف یاد می کنند. انواع روش های چاپ بر روی کاشی ، روش چاپ فلت ، روتوکالر و نسل نوین و برتر چاپ روش دیجیتال می باشد . استفاده از کاشی در بخش های مختلفی از ساختمان به عنوان یک پوشش شناخته شده است. در کل، اگر سازه ای با دوام ، خاص و فریبنده به جهت اجرا بر روی نمای ساختمان خود مد نظر دارید، کارشناسان ما کرتین وال را به شما پیشنهاد می کنند. به کــار می روند . کامپوزیت به طور کلی به سه روش اجرا میشود. غالباً در شبکه زیرسازی نصب ورق های کامپوزیت از پروفیل های (40×20) آهنی و در مدول بندی های با ابعاد کوچکتر ازپروفیل های (40×20) آهنی استفاده میگردد و در صورت بالا بودن وزن طراحی انجام شده ، ابعاد پروفیل کمربندی سازه که نقش پیوند دهنده و انتقال دهنده نیروی وزن نماید به سازه اصلی ساختمان را دارا می باشند ،بزرگتر طراحی می گردد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مطالب بشتر ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید