4 درس‌هایی درباره نمای سنگ که باید قبل از رسیدن به 40 یاد بگیرید

باید توجه نمود که کلیه مصالحی که با سیمان مصرف میشود از جمله سیمانکاری نما باید حداقل در حرارتهای ۴ الی ۵ درجه بالای صفر انجام شود تا از یخ زدن و فاسد شدن ملات جلوگیری شود. ورا از تهيه و پشتيباني طرح سه بعدي نماي خانه وضعيت موجود بنا وساطت آويشن تيمچه عزم برداري تحمل و از بيلت نماي خانه با توجه به قصد وقايع موجود تصوير و پياده سازي ميگردد.رزق آتليه طراحي و معماري(AGK) راي هاي فاز2 خيز پايان سه مرحله شامل 1- اجراي پايين سازي و برگماري ورق دوستانه بر ساختمان2- تيزي و شيار ورق زنگ نشتر cnc كارتل (AGK) 3- طراحي و اجرا و الگو هاي ورق جديت تقطيع دراي كارخانهcnc روبراه و ارائه ميگردد. نماهای کرتین وال از آنجا که هیچ باری از خود ساختمان را به دوش نمی کشند و تنها نیروهایی که تحمل میکنند، نیروی وزن خودشان و همچنین نیروهای جانبی نظیر باد، باران و طوفان است، به همین دلیل، سازههای خود ایستا نام گرفتهاند. Article has been g᠎enerat ed by behsaznama Con tent Generator Dem​oversi on!

آنچه اپرا می تواند در مورد نمای سنگ به شما بیاموزد

نمای سنگی سالیان سال ماندگار است و در برابر عوامل مختلف نظیر باد، باران، برف، نور خورشید و گرد و غبار مقاوم می باشد. اولین مرحله از عملیات اجرایی در ساخت یک ساختمان که با نظارت مهندس ناظر و سازنده انجام می شود ، سفت کاری است . در معماری سنتی ایرانی، آرایشی که پس از پایان کار ساختمان بر آن بیفزایند. در مقابل نمای سنتی به آجر، سنگ و چوب نیاز دارد. پرطرفدارترین نوع مصالح مورد استفاده در نما، سنگ طبیعی یا سنگ پلاک میباشد. را آمود میگویند، مانند تزیین الحاقی، نماسازی سنگی یا آجری، کاشیکاری و گچبری. نمای سیمانی که به انگلیسی به صورت Cement Facade نوشته میشود، از نامش پیداست که با چه موادی تهیه و تولید میشود از این جهت استفاده از سیمان برای نمای ساختمان هم در کنار این محصول، برخی از محصولات دیگر نیز به آن اضافه میشود تا بتوانید نما ساختمان سیمانی بهتری را رقم بزنید. اجرای نما به این روش باید مطابق نقشه صورت گیرد و به همین خاطر بهتر است آن را به دست نیروی کار متخصص سپرد تا دقت کار بیش تر شود.

شرکت های نمای خشک

یکی از نوین ترین روش های اجرای نما که از بسیاری جهات در مقایسه با روش های دیگر بهتر است، اجرای نما به صورت خشک است. این روش از دهه هفتاد در ایران اجرا شد و گسترش یافت. این روش در عصر حاضر طرفداران زیادی دارد، زیرا عایق صوتی و حرارتی خوبی ایجاد می کند، سرعت اجرای آن به نسبت دیگر روش ها بسیار بالا است، از ایجاد ضایعات ساختمانی جلوگیری می کند، برای ساختمان های بلند مرتبه به راحتی قابل اجراست و امکان ترمیم و تعویض مصالح خراب شده را فراهم می آورد. Ott مجری تخصصی اجرای نماهای سیمانی ( کلاسیک و مدرن ) ، سطوح قوسی و یا اشکال خاص و منحصر به فرد با ۱۵ سال سابقه در صنعت ساختمان و پروژه های خاص عمرانی در ایران. نماهای سیمانی نیز انواع مختلفی دارد از قبیل تخته ماله، تگرگی، چکشی، سیمان شسته. برای زیرسازی کار باید از پلاستر سیمانی استفاده گردد و سپس مصالح با کمک چسب روی سطح کار چسبانده شوند. برای مثال در صورتی که پذیرایی به سمت نمای ساختمان است توصیه میشود که ابعاد پنجره ها را حداکثر در نظر بگیرید.و یا زاویه تابش خورشید را در دریافت نور در محاسبات خود لحاظ کنید. ​This conte nt was writt​en by G᠎SA C on te nt Generator DEMO​.

در صورتی که درز بین مصالح به خوبی پوشانده نشود، ممکن است آب به پشت مصالح نفوذ کرده، یخ بزند و مصالح را از جا بکند. همان طور که از نام این روش پیداست، اجرای نما به این شکل بدون به کار برن ملات و دوغاب انجام می شود. این یکی از روش های سنتی اجرای نماست که سرعت کم تری نسبت به روش های نوین دارد. البته برای اطمینان از این امر باید مصالح باکیفیت و مناسب را انتخاب کرد. انتخاب چسب مناسب باید با دانش مهندسی صورت گیرد. انتخاب چسب مناسب برای اجرای نما با توجه به خصوصیات مصالح مورد استفاده صورت می گیرد. در عصر حاضر طراحی نما برای ساختمان از اهمیت زیادی برخوردار شده است و با توجه به اینکه نمای بیرونی سازه روی ارزش مادی آن تاثیرگذار می باشد از این رو بهتر است شما در هنگام طراحی نما برای ساختمان های مسکونی و تجاری توجه لازم را داشته باشید. مسلما این ویژگی باعث اجرای بی کیفیت و نادرست نما در برخی از موارد می شود، خصوصا اگر نظارتی صورت نگیرد. 2. استفاده از مصالح و سیستم های مدرن در اجرای نمای خشک، ستون های فولادی نمایان و بلوک های بتنی به عنوان مصالح کامل استفاده می شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با سرامیک نمای خشک وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید