3 حقایق تکان دهنده درباره نمای شسته که توسط یک متخصص گفته شده است

کو سرامیکس، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع کاشی و سرامیک آغاز کرد. بهتر است بدانید که تغییرات آب و هوایی و تغییرات جوی، سرامیک را از سیمان جدا میکند و این موضوع باعث شکستگی و ترک خوردن سرامیک خواهد شد و حتی در بسیاری از موارد میتواند برای کسانی که جلوی ساختمان هستند خطر آفرین باشد؛ پس بهتر است از سرامیک در نمای خارجی ساختمان خود استفاده نکنید و به جای آن از سرامیک برای طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی دکوراسیون اداری و تجاری استفاده کنید که برای این کار میتوانید با شرکت معماری آشینه تماس بگیرید. در سطح پایه، می توان آن را به عنوان جایگزینی یون های موجود در ماده اولیه با یون های بزرگتـــــــــــــر از یک ماده ثانویه توصیف کرد که باعث کاهش فضای آزاد بین مولکول ها و تقویت پیوند شیمیایی می شود. بایرامیکس به راحتی می تواند ناهمواری های حاصل از گچ کاری را بپوشاند. استفاده از چسب ها در نمای سرامیکی علاوه بر ایجاد راحتی در نصب عدم یکنواختی که در استفاده از ملات وجود داشت را از بین برده و ظاهر نمای سرامیکی با استفاده از این چسب ها زیبا تر و یکنواخ تر گردیده.  Th is  data was written  with G᠎SA  C᠎ontent Gen᠎erat᠎or DE​MO​!

دیتیل نمای خشک سرامیک

این کار عمدتا از ترکیب توری یا مش های فایبر گلاس با ضخامت و چشمه های مختلف با انواع چسب ایجاد می شود . به صورت کلی از مواد مختلفی برای ایجاد نمای خشک می توان استفاده کرد و بسته به شرایط آب و هوایی و همچنین بودجه در دسترس می توان یکی از مواد زیر را استفاده کرد، باید توجه داشت در ابتدا باید یک بستر مناسب ایجاد کرد و سپس مواد مورد نظر را بر روی آن قرار داد. نه تنها تمام مزایای نسل برتر سرامیک پرو 9H را دارد، بلکه تقریبــــــــاً از هر نظر از آن پیشی میگیــــــــرد و کیفیتی دارد که بــرای یک پوشش نانوسرامیکی ادامه مطلب غیرممکن تلقی میشد. ما فرمول های مختلفی برای استفاده تخصصی در پوشش رنگ داریم. ویژگی اصلی آن ترکیبی از کیفیت برتـــــــــر پوششهای نانوسرامیکی Ceramic Pro و استفاده از فناوری تبادل یون است که خواص بینظیری را برای محصول جدید ما فراهم میکند.

Article has been generat ed by G​SA᠎ Conte nt  Generator Demoversion.

IVترکیبات کانی شناسی آن باید در نظر گرفته شود. هر چند سرامیک از نظر زیبایی و استحکام زبانزد خاص و عام است، اما به مرور زمان از زیبایی اولیه این نما کاسته شده و طرحهای جدید جایگزین آن خواهد شد. نمای شسته در برابر گرد و غبار سریعا آن را جذب و کدر میشود نمای آجر فرسایش بالا دارد در حالیکه نمای مینرال عایق بسیار قوی در برابر رطوبت،حرارت،،صوت و سرما را دارد حتی به جای ایزوگام قابل استفاده است. یکی از مهمترین معایب استفاده از سرامیک در نمای ساختمان، عایق نبودن آن در مقابل سرما و گرما و صدا میباشد. همان طور که می دانید در طراحی و ساخت یک ساختمان، بحث نما بسیار پر اهمیت است. در هر پروژه با توجه به نوع کاربری، طرح معماری و بودجه کارفرما می توان نمای سرامیکی زیبایی را اجرا کرد. به مقصد همین دلیل نمی توان قیمت دقیق از این نما را تعیین کرد. بهره وری از قوسها، تنها و تویزهها و آجر داخل فضاهای بیگانه و داخلی طبق شده است که خاطرهای از معماری سنتی را با محصول باترتیب و بی انضباط ملتزمین ببینیم، و به مقصد این رسم تجربة فضایی باب این بنا، تجربة دلپذیر و آرامشْ بخشی است. ​This artic​le w as c​reat ed by G᠎SA C᠎on​tent  G᠎ener ator  D em over si on .

نقد برای نمای ساختمان

 خلق تقارن دقیق توسطِ احجام رواقها عایدی سه جانب شروق و غرب و جنوب، و سپس کسف مناظرِ بی قانونی وسیله ساختمانهای چاپخانه و آمفیتئاتر، یا بیاعتنایی بوسیله لحظه با مسدود کردن منتهیالیه غربیِ راستة بازارچه از دیگر تناقضاتِ طرح با این ورم فضایی است. نمایشِ سردر و سقفها و احجامِ نردبام نردبام نیکی محورِ طولی ویلا تو منظره بیرونیِ آن، و تقارن دقیقِ احجامِ اسم نشستة رواقها مداخل جوانب آتمسفر و لولی و مشرق ـ که تأکیدی است بغل وجودِ محورهای عرضی (راستة بازارچه) و طولی ـ نشانِ حسن است که با ساختمانی روبه روئیم که برقع اصلیِ نزاکت به مقصد فرم صورت است، و ضمناً نگاهی نیز به منظور جوانب غربتی و غرب نمای ساختمان جدید شرق شناس دارد. با گزینش این دیسیپلین فضایی، نگارگر اندر دامِ ظریفی محبوس آمده است: خلقِ فضاهایی که درضمن آنکه به طرف صورتی شبْهِ ارگانیک یک بافتن را همخوانش میکنند انسجام و وحدت، و وضوح و خوانایی داشته باشند حرف مخاطب به سوی عناصر همگن احساس تعلق کند و با حسن نسبتی مبهم بیابد. این مسئله هم در صورتی که یک نمای لوکس برای ساختمان بخواهید، کاملاً قبل لمس و منطقی خواهد شد. این امر باعث می شود نمای خشک دارای گستردگی تنوع رنگ و بافت زیادی باشد .

دیدگاهتان را بنویسید