3 بسیار ساده چیزها شما می توانید برای صرفه جویی با اجرای نما

این مسئله به خوبی در زلزله ها ثابت شده است هر چه نفوذ و آمیختگی سیمان در سنگ بیشتر باشد به همان نسبت چسبندگی سنگ به نما افزایش یافته است. نکته قابل ملاحضه این طرح ، مدت زمان انجام آن است. درواقع اولین چیزی که از یک ساختمان دیده میشود، پوستهی بیرونی آن است که همه، حتی عابران نیز آن را میبینند. 3. قابلیت صیقل خوردن و برش را داشته باشد. ساختمان خانه سبز در یکی از مناطق شمالی تهران قرار دارد که در سال های اخیر بافت گیاهی آن به دلیل ساخت وساز از بین رفته اند و طراحان در طراحی پروژه سعی داشتند تا ارتباط ساختمان را با فضای سبز تقویت سازند. آجرها الگوهای مختلفی را بر روی هر یک از حجم های نما را ایجاد می کنند و از طریق برخی خطوط فواصل و بافت های مختلفی را می سازند که به راحتی قابل تشخیص هستند. در این روش برای اجرای هندریل شیشه ای پروفیل آلومینیوم را به فرم U در آورده تا به عنوان پایه هایی( مهار کننده) به شیشه متصل شوند. این ویژگی از گذشته تا به امروز یکی از مهمترین المانهای طراحی بناها به سبک رومیان است. Th᠎is h as been created  with behsaznama Conte nt G᠎en᠎erator Dem oversion.

چگونه با اجرای نما در 15 دقیقه بهتر شوید

چون این نما بعد از اجرا و به عنوان مرحله پایانی با آب شسته می شود، به اسم نمای شسته رایج است. پیش ساخته بودن این پانل ها نماکاری ساختمان را راحت تر کرده و سرعت اجرای پروژه را بالاتر می برد. که به مـوجـب این امـر شرکت آرین ایراتا نمای ساختمان را شستشو می دهند. زیرا با توجه به نحوه ساخت و نصب دارای ویژگی هایی است که به راحتی مراحل آب بندی و درز بندی را در ترکیب با این گونه متریال ها طی می کند و با آنها ترکیب می شود. اجرای نمای رومی برای صرف جویی از اتلاف انرژی موثر است زیرا تمامی سطوح ساختمان را در برابر حرارت و سرما عایق بندی میکند . برای اجرای این نما سیمانکاری نیاز به لوازمی برای کروم بندی و ژوئن گذاری است . در این روش ورق های آلومینیومی به پین ناودانی آویزان می شوند. به دلیل تولیدات صنعتی آجر نسوز نما داخلی به فراوانی و با قیمت های مختلف قابل دسترس می باشد و این ویژگی از جمله مزیت های مهم آن ها در برابر محصولاتی از قبیل سنگ و چوب ترموود می باشد . نکته سومی که در رابطه با این بتن اکسپوز ها مهم می باشد این است که آن ها با رعایت همه استانداردهای لازم طراحی و تولید می شوند. ᠎This artic​le w as generated with behsaznama Conte᠎nt Gen᠎er​at or ​DEMO!

طراح و مجری نمای خشک

با توجه به رنگ و ابعاد آجر نما ، قیمت آن ها متفاوت می باشد . یکی از متفاوت ترین طراحی های صورت گرفته در نمای بیرونی ساختمان ها, نمای رومی نام دارد. استفاده از شکاف های حساب شده در نما، می تواند ظاهر ساده یک ساختمان را به یک طرح متفاوت تبدیل کند. یکی از دلایلی که تقاضای شستشوی نمای سیمانی را بالابرده است این است که انجام شستشو نمای ساختمان قبل از اجرای رنگ آمیزی نما می باشد که موجب بالا بردن چندیدن برابری کیفیت کار و بازدهی آن می شود. کیفیت نمای پایانی به ظرافت و مهارت استاد کاران بستگی داشته و از انواع سنگ ها و پودر های رنگی می توان سنگ کریستال و پودر کریستال ، سنگ جوشقان و پودر جوشقان ، و سایر های سنگ های رنگی مانند سنگ قرمز ، سنگ جگری ، سنگ لیمویی، سنگ مرمر، سنگ سیاه و سنگ سبز، پودر سنگ و سایر مصالح در این نماسازی مورد استفاده قرار میگیرند. 5.2 یا همان آجر نما کرکره ای پر مصرف ترین انواع آن ها می باشد . و به دلیل رسانایی گرمایی کمی که دارند مصرف انرژی آن ها کمتر می باشد .

پیشرفت علم و صنعت امروزه دست به تولید مصالح جدیدی برای ساخت ساختمان ها زده است که موجب شده است تا در ساخت اسکلت سازه ها محصولی همچون آجر کمتر به کار گرفته شود و در عوض آجر نماها روز به روز بیشتر به کار برده شوند . نرده های شیشه ای اسپیگات در واقع پایه های نرده های شیشه ای است که ارتفاع آنها به 15 الی 35 سانتی متر میرسد و دیگر کمتر در چشم انسان آن حس مانع تراشی را بوجود می آورد. در اجرای نمای ساختمان از جمله پر کاربرد ترین مصالح ، آجر نسوز نما پلاک می باشد و با توجه به تنوع بالایی که در رنگ و سایز دارند ، به خوبی می تواند نیاز های طراحان را بر آورده سازد . نمای ساختمان بخش مهمی از طراحی بنا و طراحی شهری به حساب میآید. نورپردازي نماي خارجي ساختمان بخش بسيار مهمي از طراحي است چراكه تمام آنچه در نيمي از زمان شبانه روز يعني شب ها ديده مي شود وابسته به نحوه نورپردازي ساختمان است. تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید و ارزش آفرین برای تمام بازدیدکنندگان باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. این نما ها قابل اجرا بر روی دیوارو نماهای ساختمان و ویلا نحوه اجرای نمای سنگ خشک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید