بهترین رمان های ایرانی؛فروشگاه اینترنتی کتاب طلا

بهترین رمان های ایرانی؛فروشگاه اینترنتی کتاب طلا

خرید کتاب رمان های ایرانی از فروشگاه اینترنتی کتاب طلا

در بیشتر موارد، رمان ‌ها به روایت تجربیات فردی شخصیت ‌ها، ایجاد تصویری نزدیک‌ تر و پیچیده‌ تر از این شخصیت ‌ها و دنیایی که در آن زندگی می‌ کنند، اختصاص دارد.

رمان یک ژانر داستانی است و داستان ممکن است به عنوان هنر یا هنر ساختن، از طریق کلام مکتوب، بازنمایی از زندگی انسانی که دستور می دهد یا منحرف می کند یا هر دو تعریف شود.

جهت خرید کتاب رمان های ایرانی می توانید وارد سایت کتاب طلا شوید.

معرفی بهترین رمان های ایرانی:

پریچهر.

عادت می کنیم.

چراغ ها را من خاموش می کنم.

قصه های مجید.

من او.

قهوه سرد آقای نویسنده.

آبنبات هل دار.

بامداد خمار.

و…

انتخاب بهترین کتاب‌ های رمان و داستان ایرانی کار چندان راحتی نیست. چرا که هر کسی سلیقه کتابخوانی منحصر به فردی دارد. بارها شده رمانی علی رغم این که مورد تحسین بسیاری قرار گرفته، برای خیلی ‌ها جذاب نباشد. در این یادداشت می خواهیم رمان همخونه را به شما معرفی کنیم.

رمان همخونه:

رمان همخونه، اثر مریم ریاحی داستان روایت دختری به نام یلدا که هم صورت و هم سیرت زیبایی دارد، دختری ساده دل و خوش قلب که با از دست دادن پدر و مادرش، همراه یکی دوستان صمیمی پدر خود به نام حاج رضا زندگی می کند. یلدا با زندگی در کنار حاج رضا، اعتقاداتش قوی تر از پیش می شود و این امر باعث شده که او به عاشق شدن و مسائلی از این دست فکر نکند. اما فکر نکردن به عشق، زمانی که استاد ادبیات موردعلاقه اش سر کلاس از آن سخن می گوید و عشق را عامل و دلیل حرکت می داند، کمی دشوار می نماید. برای تهیه رمان های ایرانی می توانید وارد این سایت شوید.

آدرس فروشگاه اینترنتی کتاب طلا: میدان انقلاب، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، کوچه رستمی، پلاک 11 واحد 5

شماره تماس: 09128885240

https://ketabtala.com

دیدگاهتان را بنویسید