59% از بازار علاقه مند معایب نمای سرامیک خشک

رنگ های پلاستیکی خاصیت هایی مشابه با رنگ های آکریلیک دارند و پاک کردن آن ها نیز در برخی موارد مشابه با یکدیگر است که می توانید ابتدا رنگ را از روی سطح سرامیک بخراشید البته حتما توجه کنید این کار با احتیاط انجام شود زیرا در غیر این صورت ممکن است به لایه زیرین آسیب وارد شود و سطح سرامیک آسیب ببیند. برای پاک کردن رنگ از روی سرامیک و یا از بین بردن رنگ روی موزاییک باید به چند مورد مهم توجه کنید. پاککنندههایی که انتخاب میکنید باید قلیایی باشند چون مواد شوینده اسیدی رنگ را به خطر میاندازد. یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این طرح و رنگ این است که به راحتی می توان وسایل مختلف خانه را با هم ست کرد. این سرامیک حس و حالی نوستالژیک را به خانه شما منتقل میکنند. شما می توانید بررسی محصول ، نقاط قوت و ضعف را در دیدگاه خود به اشتراک بگذارید. 1-ابتدا رنگ را به صورت کامل از سرامیک بردارید، این کار را می توانید با استفاده از جسمی که کمی تیز باشد انجام دهید، البته دقت کنید هنگام برداشتن رنگ به سطح زیرین آسیب نزنید.

آیا فکر میکنید باعث گرفتگی فضا میشود؟

رنگ یشمی یکی از رنگهای لوکس و زیبایی است که در کمتر خانهای دیده میشود. سرامیک کف مغازه علاوه بر اینکه باید رنگ مناسبی داشته باید از کیفیت بالایی نیز برخوردار بوده تا در اثر رفت و آمد بالا و نظافت زیاد آسیب نبیند. در انتها باز هم تکرار میکنیم که همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد، شما باید هنگام انتخاب به این موضوع فکر کنید که سالیان سال این سرامیک ها تغییری نخواهند کرد. آیا فکر میکنید باعث گرفتگی فضا میشود؟ اگر سرامیک به خوبی آب بندی نشود رطوبت موجود در سیمان و چسب به بافت سرامیک نفوذ کرده و باعث سیاه و تیره شدن رنگ اصلی آن میشود. ولی پیشنهاد میشود که برای فضاهای کوچک استفاده نشود به دلیل اینکه باعث گرفتگی فضا میشود و کسل کننده میباشد. میتوان این سرامیک ها را برای فضاهای خاصی مانند اتاق غذاخوری یا حتی نشیمن خانه استفاده کرد. برای انتخاب بهترین رنگ سرامیک باید به این فاکتورها توجه کرد: متراژ خانه – نوع چیدمان وسایل – رنگبندی غالب دکوراسیون – خانوار بودن یا نبودن – نوع کاربری – سلیقه و… جهت فعالسازی و دریافت پیامک های اطلاع رسانی فوق ، ابتدا باید وارد سایت شده باشید. شاید پیش خودتان بگویید که این رنگ تفاوت چندانی با سرامیک های کرم ندارد، اما باید بگویم که این رنگ دارای زردی بیشتری به نسبت رنگ کرم است و همین امر باعث تمایز بین این دو میشود. Th is post has been done wi​th the he​lp ​of G SA C on tent Generat᠎or DEMO.

4 نکته برای معایب نمای سرامیک خشک موفقیت

بهترین انتخاب برای اتاق های با فضای کوچک تر استفاده از سرامیک های رنگ روشن می باشد چرا که نور را منعکس کرده و فضا را بزرگتر جلوه می دهد و همچنین در فضاهای کوچک بهتر است از سرامیک های براق به جای سرامیک های مات استفاده شود تا انعکاس نور بیشتر شده و نور کاملا در سراسر اتاق پذیرایی منعکس شود. انتخاب بیشتر این سبک سرامیک دلایلی چون الهام گرفتن از دل طبیعت دارد که طرحی نوستالژیک به فضای پذیرایی می دهد همچنین به دلیل خنثی بودن می توان آن را با انواع وسایل و دکوراسیون ها ست کرد. از مهم ترین دسته بندی های ارائه شده برای دیتیل های اجرای نمای سرامیک خشک می توان به نوع کاربرد و سیستم اجرای آنها اشاره نمود. با توجه به تمامی مواردی که بررسی معایب نمای سرامیک خشک بیان کردیم، توجه به فرآیند اجرا و بهره گرفتن از تخصص و تجربه کافی از آغاز طراحی تا آخرین مرحلههای اجرای نمای سرامیک خشک، دارای اهمیت بسیار زیادی است. با اینحال توجه کنید که سرامیک های رنگ تیره فضای شما را کوچکتر و تاریکتر به نمایش می گذارد. همانطور که از نام این مدل از انواع نما میتوان حدس زد، در تمامی مراحل اجرای نمای سرامیک خشک، از هیچ گونه دوغابی استفاده نخواهد شد.

مجری نمای سرامیک خشک

استفاده همزمان از مقاطع مولیون های کرتین وال جهت ساب فریم پانل کامپوزیت لوور آلومینیومی و نمای سرامیک می باشد. رنگ طوسی تنها در دکوراسیون فضاهای داخلی مسکونی کاربرد ندارد و از طیف های متنوع این رنگ می توان در فضاهای اداری نیز استفاده کرد. رنگ قهوهای جزو یکی از رنگهایی است که برای کف اتاق های پذیرایی بسیار رایج شده است و این گونه سرامیک ها اغلب در طرح های پارکت و چوب تولید می شوند زیرا به دلیل نوع طرح و رنگ خاصی که دارند بسیار شبیه به پارکت هستند انتخاب این نوع سرامیک ها به دلایلی همچون الهام گرفتن از طبیعت که طرحی جذاب به فضای اتاق پذیرایی می دهد و همچنین به دلیل خنثی بودن، مورد استفاده قرار می گیرند و می توان آنها را به راحتی با دکوراسیون منزل مچ کرد. در میان تنوع بسیار بالای کفپوشها، سرامیکها از محبوبیت زیادی برخوردار هستند، زیرا این نوع کفپوش، دارای تنوع بسیار زیادی در طرح و نقش و جنس هست و همچنین دوام بسیار بالایی دارد.

جزئیات اجرای نمای سرامیک خشک

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کلیک لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید