4 دلیلی که رنگ سرامیک شما آن چیزی نیست

استفاده از رنگ های متصاد نیز زیبایی های چشمگیری را برای شما به همراه دارد، اما امکان این که پس از گذشت سالیان کم کم خسته شوید و به فکر تعویض سرامیک کف بیافتید نیز وجود دارد. فقط واحد هایی کار عایق را انجام میدهند که متضرر شده اند. ترجیحا دوروز پس از بارندگی کار عایق را انجام بدهید. تا چندی پیش از رنگهای سرامیکی تنها در مصارف صنعتی یا تجاری استفاده میشود، اما اخیراً برای مصارف مسکونی و قطعات هنری و نقاشی نیز به کار میرود، از این رو ممکن است تنها برندهای محدودی برای مصارف جزئی وجود داشته باشد. شرکت کاشی ارچین با هدف ” تامین پوشش های سرامیکی متنوع براساس آخرین نوآوری ها با عالیترین کیفیت ممکن اقدام به جذب نمایندگی فعال در سراسر کور می کند. بد نیست قبل از بیان ویژگی ها و مزیت های کاشی و سرامیک حافظ به تعریف مختصری از کاشی و سرامیک بپردازیم.  Conte nt w​as cre ated with G​SA​ C ontent G​en er ator Dem᠎oversion᠎.

بهبود رنگ سرامیک مهارت شما

سرامیک خشک اساسی تنوع متعددی در طرح و رنگ بوده و به ادله مزیت های متعددی که داراست آیتم دقت فراوان قرار گرفته است. سرامیک در واقع نوعی کاشی است که به عنوان پوشش کف و یا دیوار در بعضی فضاها مورد استفاده قرار میگیره. در بعضی مواقع میتوان به صورت توافقی هم قیمت اعلام کرد. در کاشیهای تک پخت نظیر کاشیهای دیواری منوپروزآ، پس از مرحله خشک شدن کاشیها وارد خط آبی میشوند و پس از اعمال انگوب (لعاب آستری) و لعاب و چاپهای مختلف توسط دستگاههای چاپ مختلف، پخت صورت میگیرد. سرامیک ها در انواع طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شوند که هماهنگی و مطابقت طرح و رنگ سرامیک با کاغذ دیواری و رنگ دیوار ها از مهم ترین مسائلی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. برای هر ده متر در یک واحد هزینه 3 میلیون تومان باید پرداخت کنید. متراژ وقتی از ده متر فراتر میرود حتما یک هزینه کم به مبلغ نما اضافه خواهد شد.

نحوه اجرای نمای سرامیک خشک

اجر عایق ساختمان به صورت متری از 15 هزارتومان شروع میشود و اگر ساختمان دارای تاج و برامدگی بود هزینه اضافه خواهد شد. همانطور که گفته شد، کاهش وزن ساختمان ارتباط مستقیمی با کاهش نیروی زلزله بر ساختمانها دارد و در جهت تذکرات و نکات ویژه آیین نامه زلزله ایران (۲۸۰۰) و دیگر آیین نامههای زلزله دنیا خواهد بود و طراحی زیرسازی ساختمان و مصالح هر نما بر اساس اصول طراحی استاندارد و منطبق با شرایط مندرج در آیین نامه ۲۸۰۰ ایران و اتصال به سازه اصلی ساختمان میباشد، بدان معنی که در هنگام وقوع زلزله، حرکات بخش نما و متعلقات مربوطه بصورت جداگانه با تغییر مکان جانبی سازه صورت میگیرد و این موضوع مانع ورقه شدن نما و سقوط قطعات آن به مانند نمای دوغابی خواهد شد و لذا باعث کاهش تلفات انسانی و دیگر خسارات ناشی از سقوط نما میگردد. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند موسسه حمل و نقل نسیم بار ایران و آسیاب قرمز و انبار سیسمونی آقا بزرگ و باغ و تالار شمس العماره و پالایشگاه شرکت نفت بهران قرار گرفته است. برای خرید این محصولات اولین راه مراجعه به نمایندگی های فروش محصولات کاشی مهتاب اردکان است. نمایی با بر یا عرض 10 متر قیمت 5 تا 7 میلیون تومان به کارفرما ارائه میشود.

ولی در کل اکثریت تاریخنگاران بر ۱۰۰۰۰ سال قبل از میلاد اتفاق نظر دارند. اصولاً خیلی عجیب است که طراحی نمای ساختمان جدا از طراحی و معماری ساختمان اتفاق بیافتد. ماده خام اصلی سازنده سرامیک، خاک رُس است. کاشی پرسلان از مواد اولیه بسیار مرغوب و باکیفیت بالا یعنی خاک رس سفید یا کائولیتی تهیه میشود. یک نوع روش بسیار خوب برای قیمت گذاری داریم که به صورت طبقه ای میباشد. دوم این که نما باید از نظر اقتصادی توجیه پذیر باشد؛ یعنی باید نوع تکنولوژی که برمیگزینیم و میزان سرمایهگذاری که صورت می گیرد، اگر هم در کوتاهمدت به نظر گران میرسد، در بلندمدت چنان صرفههایی ایجاد کند که به نظر ارزنده بیاید. کنترات یک روش هزینه گفتن به صورت کلی است. نسبت مخلوط کردن سیمان و پودر سنگ مهم است و بهتر است نسبت سیمان به پودر سنگ، یک به سه باشد. لکه های روغن و گریس ایجاد شده روی سطوح مختلف از جمله پارکینگ ها ، جزء لکه هایی هستند که اگر در زمان مناسب اقدام به پاک سازی آن ها نشود ، ثابت باقی می مانند و پاکسازی آن ها بسیار دشوار خواهد بود.برای پاک سازی آن ها میتوان از روش های متعددی استفاده کرد برای مثال میتوان جوش شیرین یا هر پودر جاذب دیگری را روی لکه ریخت و سپس با یک برس سفت لکه را تمیز کرد و یا از ترکیب یک ماده شوینده با آب، اقدام به تمیز کردن این لکه ها کرد.

دیدگاهتان را بنویسید