آینده نمای خشک

در ساخت و اجرای ایننوع نما از تکنولوژی نانو استفاده شده است. عامل دیگری که در اجرای نما به آن باید توجه شود این است که سنگ مورد استفاده در نما از تخلخل خوبی برخوردار باشد تا چسبندگی بهتری با ملات داشته باشد. سنگ های گرانیت علاوه بر وزن بسیار زیاد، از تخلخل بسیار کمی برخوردار هستند لزا مناسب استفاده در نمای بیرونی ساختمان نمی باشند. بایرامیکس به صورت ملات بوده و متشکل از مخلوط دانههای سنگ با تنوع رنگ فراوان و دانهبندیهای متنوع، رزینهای طبیعی و مصنوعی و نمای خشک مدرن سایر افزودنیها است. به عنوان مثال از معروفترین رزینهای عایق رطوبت در بازار میتوان به رزین اپوکسی اشاره کرد. این نوع از نماکاری طرفداران زیادی داشته و همیشه مورد استقبال قرار میگیرد. باید توجه شود که سطح زیر نماکاری کاملاً تمیز و فاقد هر گونه آلودگی باشد. به دلیل تهویهپذیر بودن فضای میانی در روش اجرای نمای خشک ساختمان، خشک شدن هر گونه نم و رطوبت از روی دیوارهی ساختمان حتمی است پس نگران نم و رطوبت ساختمان نباشید. کارفرما از طراحی می خواست تا نمای مدرن و نیمه شفافی را طراحی کنند تا در عین زیبا بودن، فضای داخلی از نور طبیعی بهره مند گرد و کارمندان بتوانند از چشم انداز زیبای برون ساختمان بهره ببرند.

نصاب نمای خشک

C onte nt has be en gener ated by behsaznama C​onte nt Gener at​or ᠎DE᠎MO.

شرکت های نمای خشک

نمای شهری از مجموعه نماهای مشرف به فضای عمومی به دست می آید. یکی از زیباترین و بادوام ترین مصالح نما خشک سرامیک پرسلانی است که بسیار منحصر بفرد می باشد. سرامیک کاری دیوار مشابه کاشی کاری انجام میشه . به گونه ای که برای دیوارهایی که با شیشه های با ابعاد بزرگ پوشیده شده اند و نما فقط در قسمت های باریکی انجام می شود، اجرای نمای خشک بسیار پرهزینه تر است . برای اجرای سرامیک کف، زیرسازی اهمیت زیادی داره. سرامیک های رومی برای اهداف خانگی و تجاری مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرند. برای اطلاعات بیشتر از رزین کاری نما با راپل هم خواب هم آغوشي شما می توانید مقالات پیشین سپري شده ماغ را قرائت کنید. هرکدام از این روشها باتوجهبه شرایط و سلیقه طراح میتوانند انتخاب شوند. از این رو مدیران ارشد شرکت ها علاوه بر روش های نوین تبلیغات می کوشند تا نوع، محل و به ویژه نمای ساختمان مرکزی سازمان خود را به گونه ای طراحی و انتخاب نمایند تا نشان دهنده نوع و اهمیت فعالیت آنها باشد. این نوع از کامپوزیتساختمان از یک هسته میانی تشکیل شده که در مقابل آتش مقاومت بالایی دارد.از همین رو به آن کامپوزیت نسوز گفته می شود.

وقتی نمای مدرن Grow Too Shortly، That is What Happens

بر پایهٔ گزارشی در بیبیسی فارسی در بهمن ۱۳۹۵، این ساختمان دارای ۵۹۰ واحد تولیدی و فروشگاه پوشاک بود و طبقههای پایینتر بیشتر شامل خردهفروشیها و طبقههای بالایی نیز بیشتر شامل تولیدی و عمدهفروشیها شده بود. امروزه زیبایی و نوع طراحی نمای ساختمان نشانگر درجه کار، نوع فعالیت و حتی نوع تفکر مدیران آن نهاد و سازمان میباشد. این نوع طراحی نما بیشتر برای ساختمانهای صنعتی، اداری، تجاری، پالایشگاه، فرودگاه و پمپ بنزین استفاده میشود. از این نماها بیشتر در کشور های خارجی برای طراحی های مدرن استفاده می شود. اولین نکته ای که باید به هنگام نصب آلاچیق مد نظر قرار گیرد این است که فردی متخصص به طراحی آن در محیط های نرم افزاری بپردازد. یکی دیگر که بیشتر در ساختمان های تجاری و اداری استفاده می شود آلومینیوم کامپوزیت می باشد که در صنعت نمای مدرن ساختمان به صورت گسترده ای از این نمونه نما استفاده می شود و می توان گفت که به خصوص در نمای تجاری ساختمان ها از این شیوه استفاده می شود.

بنابراین از نظر عایق بندی ساختمان موثرترین سیستم محسوب شده و از استقبال گسترده معماران، توسعه دهندگان و سازندگان برخوردار می باشد. عایق بندی در لامل نمای کرتین وال چگونه است؟ یکی از مهمترین آنها کیفیت بالای کرتین وال در این روش است. این خاصیت موجب شده است کهاین نوع پنل نسبت به سایر موارد از قیمت نصب کامپوزیت بالاتری نسبت بهسایر مدل ها برخوردار باشد. هم چنین به دلیل خاصیت رفلکس کردن نور در شیشه، از قسمتهای بیرونی نمیتوان بهراحتی داخل ساختمان را دید. همچنین نصبکامپوزیت نانو خاصیت ضد آلایندگی دارد و گرد و غبار را به خود جذب نمیکنند. از طرفی چون با عواملی نظیر گرد و خاک، سرما و گرما، باران و یا در معرض نور خورشید قرار دارد، از این رو استفاده از متریال مناسب و باکیفیت، اهمیت بسیار زیادی دارد. اسکوپ ها چسبندگی سنگ را به ملات بیشتر می کند از این رو خطر سقوط سنگ در آینده و در زمان زلزله را کاهش می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید